Lijst gemaakt op: 07-07-2022 20:58:06

Hoofdsponsoren: EPPLEJECK EN LEXUS LOUWMAN GRONINGEN.


Ring 3: Dressuur pony's vereniging

 



Datum: 10-07-2022
Aanvang: 13:00

nr.--tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--13:00Noa KeizerPancho--BB21Veendam e.o.
2--13:08Tess CuperusSloots Lady OlgaNia Domo's BoleroBE21Z.E.O.
3--13:16Marit LijnbachSplashOnbekendBD21Veendam e.o.
4--13:24Jessica HunzikerBolheim's Black Pearlde Goede Ree's AlwinBD21Nienoord
5--13:32Laurien WieringaDaisyVader OnbekendL1B25Z.E.O.
6--13:40Laura SchipperRafaelMolenaar's Golden KingL1D25Veendam e.o.
7--13:48Lotte van RossumTongerenhof DecenniumKulberg's TimorL2D29Nienoord
8--13:56Lente BorriusAmarettoFleuramo's JustinL2D29Nienoord
9--14:04Carmen OsingaZlatanZeppe Van De IjsseldijkL2E29Nienoord
10--14:12Rowinza Van der KampSantanaKooihuster MelleL2D29Z.E.O.
11--14:20Dianthe AanenGijs M1E33Z.E.O.
12--14:28Evelien BergmanZonnehoeve's GentleOrchard Red PrinceM1D33Veendam e.o.



Ring 4: Dressuur paarden vereniging

 



Datum: 10-07-2022
Aanvang: 13:00

nr.--tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1--13:00Jonieke myranne RienstraSpeedyLe MatsjoM1P33Goorechtruiters
2--13:08Saskia KnolSCG's MadeliviaferdinandM1P33Veendam e.o.
3--13:16Janet KrugerWalden van SteenbergenWoody van SeadriftM1P33Nienoord
4--13:24Karlijn KorringaHardwellWillem Van NassauM1P33Nienoord
5--13:32Eline WoudstraBeartje EMBeart 411M1P33Nienoord
6--13:40Yvonne AchterhofLillyGamble hM1P33Z.E.O.
7--13:48Patrick MarisLavatera MIts BensonM1P33Nienoord
8--13:56Marjan GrolLa Fleur O'HesselnFerdeauxM1P33Veendam e.o.
9--14:04Desiree VeenstraJoldina VEver BlueL2P29Nienoord
10--14:12Jeanne De VriesD'amiroDe NiroL2P29Z.E.O.
11--14:20Marleen SmitsBoliviaOrchard BoginovL2P29Z.E.O.
14:28pauze (15 min.)      
12--14:43Wytske SchuthLord HopeGuardian SL2P29Veendam e.o.
13--14:51Jolanda MartenaGolo Van 't Nief GeelCicero van Paemel ZL2P29Goorechtruiters
14--14:59Indira BloemMiss UniverseIt's Highlander van de KalevalleiBP21Goorechtruiters
15--15:07Kelly KempingaMr. BojanglesBalou PeggioBP21Goorechtruiters
16--15:15Lara MeidamMagnumNaicoBP21Nienoord
17--15:23Marian PaterBlack PearlKendrik van de ThijenkaampeBP21Nienoord
18--15:31Janniek SmantAlavscaAmaroso VBP21Z.E.O.
19--15:39Ilona Van den BergOldenburger's Le grande DFerdeauxL1P25Nienoord
20--15:47Carmen GrasLady In BlackGuardian SL1P25Veendam e.o.



Springen pony's na alle individuele pony spring rubrieken, ongeveer 11 uur



Datum: 10-07-2022
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.HoogteP.nr.Vereniging
1Emmelie PrinsPromissLarge Rivers Cleopas0.70C0.70 Veendam e.o.
2Merle FrankeWicked Celebritysulaatik's performance0.70D0.70 Veendam e.o.
3Dianne RijzebolGaultierRoza's Savaneta0.80D0.80 Z.E.O.
4NoŽl LapLively LadyLe Matsjo0.80D0.80 Nienoord
5Manouk BreedijkIvyWesterhuis Cupido0.80D0.80 Z.E.O.
6Isabel HunzikerBugattiFurzley First Aide0.80D0.80 Nienoord
7Stein KramerSunny--0.90D0.90 Veendam e.o.
8Marit De LangeJawbreakerMerlijn vd Bisschop0.90D0.90 Veendam e.o.
9Silke BogemaBekelaars SundaeBodo0.90E0.90 Z.E.O.
10Minte RiniaCharmeurLeuns Veld's Zandro0.90E0.90 Nienoord
11Joan WaltersTwister RW--0.90E0.90 Nienoord
12Gemma WestingAtomic-powerPolydox0.90E0.90 Z.E.O.



Springen paarden na alle individele spring rubrieken, ongeveer half 6



Datum: 10-07-2022
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.HoogteP.nr.Vereniging
1Elana Van BeemMrs. CPablo's Ass1.00P1.00 Nienoord
2Valesca BraamEmpire BEmir R1.00P1.00 Nienoord
3Tirza SterenbergNotre dameImpressive VDL1.00P1.00 Z.E.O.
4Janniek SmantLucky StarNumero Uno1.00P1.00 Z.E.O.
5Erik WolthuisGood luck sina hNassau1.00P1.00 Veendam e.o.
6Jeanine TimmerBe Happy THBrantzau VDL1.00P1.00 Veendam e.o.
7Nathalie WolthuisSkyscraper Ausberlin--1.00P1.00 Nienoord
8Jonieke myranne RienstraBrentanoRuben G1.00P1.00 Goorechtruiters
9Ivar BoumanJeraldo VDLZapatero VDL1.00P1.00 Z.E.O.
10Celine KrijgsheldGaganetra skEldorado Van De Zeshoek1.00P1.00 Nienoord
11Sofia PintusColino N.--1.00P1.00 Nienoord
12Elana Van BeemMississippi OptimaNabab De Reve1.00P1.00 Nienoord
13Valesca BraamGrace KellyBodinus1.00P1.00 Nienoord
14Diewke PardijsI'm on time MZI'm special de muze1.10P1.10 Z.E.O.
15Indira BloemMiss UniverseIt's Highlander van de Kalevallei1.10P1.10 Goorechtruiters
16Geline MellemaIppo UnoNumero Uno1.10P1.10 Veendam e.o.
17Manon BrinkmanCapriceHaarlem1.10P1.10 Goorechtruiters
18Dione IJtsmaCzarina-rhIndoctro1.10P1.10 Nienoord
19Maren BlankKenjiroDantos1.10P1.10 Veendam e.o.
20Minka HaverkampGive itUp To Date1.10P1.10 Goorechtruiters



Gemaakt met Concours 3.5 software (www.concours35.nl)