Lijst gemaakt op: 16-02-2020 09:02:06

Klasse L pony's
Klasse M/Z en ZZ pony's
Klasse B pony's
Klasse B paarden
Klasse M paarden
Klasse Z paarden
Klasse ZZ paarden
Klasse L paarden
testrooster

Aangeboden door: Tui at Home, Uithuizen

1e prijs: Deken Epplejeck
2e prijs cat. DE: deken De Boer Horsetrucks, Pesse
3e prijs cat. DE: Sjabrak Eemsned

Datum: 15-02-2020
Aanvang: 00:00

L/C, 1 parcours (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1
1Roelinke RenkemaNielsVivienne's Vision Of FreedomLNienoord066,79061,28066,79

L/D-L/E, 1 parcours (17 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1
1Robin WindstraW&W's Mister PaparazziKantje's RonaldoLNienoord062,34053,31062,34
2Elana Van BeemAhornhofs LaraSnippeling BoyLNienoord468,57061,81468,57
3Melanie HuftKarel--LNiop577,59057,8577,59
4Evelyn SpeelmanReekamp's SloganWayland LoganberryLDriesporen862,56059,72862,56
5Geline MellemaHoppenhof's PedroMake My WorldLOldambt462,46673,421062,46
 
6Nina NielandMexxMercuriusLGoorechtruiters860,25450,661260,25
7Lisanne DamMiss Mell LZ.E.O.462,41851,581262,41
8Rian Van der VeenBentleyCorsoLGoorechtruiters1262,651074,472262,65
9Crystal PostNashmiduTop DubiduLNienoord473,53Uit2  73,53
10Tirza SterenbergCarrick LZ.E.O.1184,54Uit2  84,54
11Esmee PetersenLunaPoppings MachoLGoorechtruiters1778,16   78,16
xLotte van den DonkerMiss PommelyZiezoLBongerdUit11     
 Nanke MartiniOrchid's HimalayanOrchid's CestaniiLNienoordUit2     
 Elvi KosterGwendyBovenheigraaf's CamilloLS.E.O.Uit11     
 Emma KamstDe Weuste's Mississippi LNienoordUit11     
 Elisa WeitesSwefi's OriëntoJasperLGoorechtruitersUit2     
 Nanke MartiniEmielEagleLNienoordUit2     

Terug naar de top

1e prijs: Deken Epplejeck
2e prijs cat. DE: Sjabrak Eemsned

Datum: 15-02-2020
Aanvang: 00:00

M/C, 1 parcours (2 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
 
xGemma Van Dellenmistery ASG--MNienoordUit1       
 Elana Van BeemEasy JumperKenafMNienoordUit1       

M/D-M/E, 1 parcours (10 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Lotte SluiterFlorien--MGoorechtruiters068,83060,7068,83846,86
2Hester SchrikMr TArthos RMDriesporen063,97062,71063,97855,05
3Dylan Verdelkantje's GarfieldKantje's CarterMGoorechtruiters059,18460,95459,18  
 
4Thijmen Van MispelaarMis' MontrealLexMMazeppa060,77462,44460,77  
5Niels PijperEikhof Magic StarrOleander Keur-pref.MWoudruiters858,18055,22858,18  
6Nina WagelaarZevensterWielgerma's NelsonMNienoord464,61456,04864,61  
7Josephine van DamChess--MGoorechtruiters466,2453,51866,2  
8Robin WindstraRossum's C'est La VieSulaatik's Peter PanMNienoord469,58466,29869,58  
xSytze Van DellenAltrido's Olet's CasperNieuwmoeds PatrickMNienoordUit11       
 Sylvi PrinsZarosa W.OrameMWoudruitersUit1       

Z/D-Z/E, 1 parcours (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Tirza SterenbergSpecial AgentSir DurkZZ.E.O.867,22459,051267,22  

ZZ/D-ZZ/E, 1 parcours (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Emile DrenthOscar van de BeekerheideOrchid's FlorisZZDriesporen467,32062,29467,32  

Terug naar de top

1e prijs: Deken Epplejeck
2e prijs cat. DE: Deken De Boer Horsetrucks, Pesse
3e prijs cat. DE: Sjabrak Eemsned


2e prijs cat. C : Fotobon NHPhoto

Datum: 15-02-2020
Aanvang: 00:00

B/A-B/B, 1 parcours (2 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Verenigingsptn1stijl1
 
xManouk BreedijkRoosThisledown Lawrence of ArabiaBBiessum VOF.Uit2 
 Thijmen LemstraNEROS ASGNeron Npa 91000888BZ.E.O.Uit2 

B/C, 1 parcours (10 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Verenigingsptn1stijl1
1Mirre SterenbergDijanka's JordyShamrock Mr. OliverBZ.E.O.084,5
2Floor de BontDonniekComm's Forest MistletoeBBiessum VOF.077,5
3Tess van der VriesCarlos B 477,5
 
4Mirte WilgenburgBonneVader OnbekendBNienoord476,0
5Thijmen LemstraAloha--BZ.E.O.468,5
6Annelin VeenstraSalento--BVeenhoeve2067,0
xJade DijkJim--BS.E.O.Uit2 
 Anna SchütteEvaManishof's IwanBWoudruitersUit2 
 Dianthe AanenRoos VK--BZ.E.O.Uit2 
 Manouk UbelsPennyVader OnbekendBNienoordUit2 

B/D-B/E, 1 parcours (10 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Verenigingsptn1stijl1
1Isis FleddermanLudinga ZoeLeuns Veld's LordBMenterwolderuiters085,0
2Sofie HoekzemaOrchid's TrionOrchid's CestaniBZ.E.O.082,5
3Silke ReitsmaKoningshoek WesleyOrchid's TygoBNienoord077,5
 
4Indy SchülleAmber S--BGoorechtruiters470,5
5Manou MulderMulders FireVader OnbekendBFivelruiters467,5
6Gwen BrontsemaAinsleyAmonza OxBZ.E.O.672,5
7Elisabeth SmitCiranoScandicBNienoord1267,0
8Joan WaltersMarjan's RickDakarBNienoord2568,0
xElla De BontMonaVader OnbekendBBiessum VOF.Uit2 
 Silke FleddermanRheezerhoeks EmelineLeuns Veld's WinstonBMenterwolderuitersUit2 

Terug naar de top

1e prijs: Deken Epplejeck
2e prijs: Deken Poda, omheinigingen
3e prijs: Deken Manege De Dollard
4e prijs: fototbon NHPhoto

Datum: 15-02-2020
Aanvang: 00:00

B/P, 1 parcours (27 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1stijl1
1Jolienke HuismanBonheurRivermanBOldambt082,0
2Sytze Van DellenIbalia EHTygoBNienoord080,0
3Cynthia van EerbeekKyaklahomaCarrera VDLBOldambt079,0
4Simone BenthemHope of gloryVader OnbekendBVeendam e.o.078,5
5Annelinde HovingHS Agri's Donkarlos B 078,0
6Lisa van der MolenBruceMontrealBBongerd077,5
7Cynthia van EerbeekVDL Flora de RiverlandVader OnbekendBOldambt075,0
 
8Seliena LakenveltJosina A.N.Harley VdlBBorgmerenruiters073,0
9Chantal HummelZabrossoGrosso ZBNienoord070,5
10Seliena LakenveltIlavasca-Deux Fortuna A.N.Zirocco BlueBBorgmerenruiters070,5
11Lucy KapteinEsteeLexiconBNiop068,5
12Katrin FlumCatootjeCelanoBWoudruiters068,0
 Josine KrijnenKwanta ManeraUp To DateBNienoord068,0
14Marleen VeningaHeraklion dLexiconBBorgmerenruiters067,5
15Manon BrinkmanCapriceHaarlemBGoorechtruiters065,0
16Tanja OffringaIl fait beau espoirI'm Special de MuzeBS.E.O.170,5
17Illyssia GijsenGin-TonicKashmir Van SchuttershofBOldambt473,0
18Gemma Van DellenMister Hood ASG B 472,5
19Laurie KettingForestField Iowa MorkusBiscayoBDelfzijl470,0
20Nienke Van MispelaarJ.UlisinaDrossanBMazeppa466,0
 Nina WagelaarIberlina-WGlasgow-w Vh MerelsnestBNienoord466,0
22Demi MesanderLm Dantalan B 465,0
23Célyn ImbosDoniaCantosBGoorechtruiters875,5
24Henriette VeldsemaKarolomaEl ClarimoBDoorzetters1263,0
25Lars BosForestField Black to DateUp To DateBZ.E.O.2370,0
xRianne JolmanIwalda B Uit18 
 Valesca BraamFerrari de luxe BBodinusBBongerdUit18 

Terug naar de top

1e prijs: Deken Epplejeck
2e prijs: Deken Eemsned
3e prijs: Deken Kina van Dam
4e prijs: fototbon NHPhoto

Datum: 15-02-2020
Aanvang: 00:00

M/P, 1 parcours (17 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Rianne VisscherIrco BlueZirocco BlueMNiop084,58056,68084,58039,75
2Emile DrenthIna GirlTinka's Boy (Hooper)MDriesporen084,92055,26084,92441,55
3Chantal WindstraIslay'S MistNumero UnoMNienoord189,61056,74189,61  
4Annelinde HovingHS Agri's Coberlina ZCasimoMGoorechtruiters480,15053,44480,15  
5Marissa NiedorffHiphopCaramboleMNeta084,04455,04484,04  
 
6Rianne VisscherJakevannie MNiop484,38055,43484,38  
7Arjen SlikInventivCharismaMZ.E.O.084,52454,64484,52  
8Minka HaverkampBoy Baloubet M ZBaloubet Du RouetMGoorechtruiters484,55456,15884,55  
9Daniëlle BoeringDancha's DorikeVigaroMNienoord884,67055,88884,67  
10Gerjanne van den BeltHello TwisterTwister De La PommeMBorgmerenruiters481,18863,011281,18  
11Celeste van der PoelIndependent BQuality TimeMDoorzetters590,611072,471590,61  
12Nettan GunnarssonJasmin RougeDakar VDLMOldambt14108,53454,4318108,53  
13Marianne BoeremaMr GreyCesano IIMNienoord485,571681,262085,57  
14Christoff GanglHesterSheratonMWaddenruiters990,51257,612190,5  
xEmile DrenthZanja van de BeekerheideSydneyMDriesporen082,58Uit18  82,58  
 Robbie - loes LeijtenHyacintum kieniQuasimodo ZMNienoordUit1       
 Raiyah Van DintherFifty Fifty van Boven De WevelsVader OnbekendMNienoordVrijw       

Terug naar de top

Aangeboden door: Alu Noord Sporthorses, Lageland

1e prijs: Deken Epplejeck
2e prijs: Deken Eemsned + fotobon NHPhoto
3e prijs: Deken Virol

Datum: 15-02-2020
Aanvang: 00:00

Z/P, 1 parcours (11 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1
1Rianne VisscherGalvéChellthago ZZNiop083,62054,18083,62
2Christoff GanglIsabel Lady MMylord CarthagoZWaddenruiters188,83055,29188,83
3Larissa MolenkampIrelandCorlandZBorgmerenruiters081,35454,66481,35
 
4Minka HaverkampImagine-RosaNumero UnoZGoorechtruiters483,18055,43483,18
5Rianne VisscherDeflynnDouglasZNiop485,05057,43485,05
6Brian TerpstraGulf's Emir--ZOldambt082,96851,99882,96
7Bert WiertsFabiolaNabab De ReveZNiop885,9457,951285,9
8Thomas GangldaimondUkatoZWaddenruiters1285,42454,661685,42
9Marianne BoeremaSan Siro ZSaffierZNienoord589,29Vrijw  89,29
xEllen BeckerErycarlaWizzerdZNiopUit1     
 Brian TerpstraGulf's Pamina ColinaColaZOldambtVrijw     

Terug naar de top

Aangeboden door: De Boer Horse Trucks, Pesse

1e prijs: Deken Epplejeck
2e prijs: Deken Rony Dalenoord
3e prijs: Deken manege De Dollard
4e prijs: fototbon NHPhoto

Datum: 15-02-2020
Aanvang: 00:00

ZZ/P, 1 parcours (13 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1
1Chantal WindstraHelios vd nosahoeveNumero UnoZZNienoord081,64057,58081,64
2Celeste van der PoelRominaPotentialZZDoorzetters188,44057,94188,44
3Chantal WindstraFoberlinaAdvanceZZNienoord484,37054,28484,37
4Rana DalenoordWaligra HDiamant D.se.ZZNiop187,27457,84587,27
 
5Lynn BulthuisDollards Cracker JackVeneurZZZ.E.O.187,58459,01587,58
6Maira TomasevskaCarlinaCalidoZZNeta483,07456,2883,07
7Tessa HoeksemaGermette eIndoradoZZNienoord085,08854,57885,08
8Tessa HoeksemaEl VleutVleutZZNienoord085,74858,42885,74
9Thomas GanglGigiamo JHClasse VDLZZWaddenruiters989,54058,67989,54
10Bert WiertsGrand Prix BBSpartacusZZNiop1388,4458,591788,4
11Christoff GanglGegannieBiscayoZZWaddenruiters589,521259,031789,52
12Thomas GanglGyonnekeBossZZWaddenruiters1685,13NG  85,13
xRobert HavingaGrace rCantosZZNienoordVrijw     

Terug naar de top

Aangeboden door: De Boer Horse Trucks, Pesse

1e prijs: Deken Epplejeck
2e prijs: Deken Lasaulec
3e prijs: Deken De Stainkroeg
4e prijs: Sjabrak De Boer Horsetrucks
5e prijs: Sjabrak De Boer Horsetrucks
6e prijs: fototbon NHPhoto

Datum: 15-02-2020
Aanvang: 00:00

L/P, 1 parcours (24 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Nina SmidVan Dijk Roofs CoronaIndoctroLDriesporen064,76039,68
2Vivien BosAron's Hoeve Karpe DiemCartanoLOldambt072,76444,24
3Louise BerenpasLevestaLeasure ZLNienoord074,55449,10
4Minka KroesJaloma JMKTorneschLNienoord077,24450,25
5Rianty ZwartIndigoQuasimodo ZLDoorzetters075,62450,36
6Petra MijnheerJust MeZapatero VDLLNeta076,221057,11
 
7Tessa NienhuisKetchupZirocco BlueLZ.E.O.082,041558,08
8Annelinde HovingHS Agri's FanaticUltimoLGoorechtruiters064,29Vrijw 
9Laurie KettingBaronés Du RouetBalou Du RouetLDelfzijl469,20  
10Janis BoerDarlingCARRICOLNiop469,96  
11Nettan GunnarssonKokorico By NightSingaporeLOldambt470,75  
12Sylvi PrinsEbonieFaldoLWoudruiters471,81  
13Josine KrijnenJabbadabbadooFlamenco DesemillyLNienoord474,64  
14Judith JansenEuforie SZavall VdlLZ.E.O.481,17  
15Rianne JolmanBella DonnaElandoLZ.E.O.482,04  
16Daniëlle BoeringHitoloma BSK L 690,41  
17Piet MellemaIppo UnoNumero UnoLOldambt871,14  
18Merel HaafsChapoVainqueurLGoorechtruiters875,45  
19Sytze Van DellenIdosloma EHCanabisLNienoord877,50  
20Vera HovingHylethaWietvotLNiop26123,27  
xWytze-jan RiedstraRuitersport Veendam's GarconZirocco BlueLVeendam e.o.Uit2   
 Dion FrankeIveolitaNumero UnoLNienoordUit11   
 Elana Van BeemMississippi OptimaNabab De ReveLNienoordUit2   
 Rianne JolmanAshvilleGuidamLZ.E.O.Uit11   

Terug naar de top

testrooster

Datum: 15-02-2020
Aanvang: 00:00

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)