Lijst gemaakt op: 14-02-2020 16:28:44

STARTLIJST
Aanvangstijden zijn richttijden!!!

Aanvang 08.30 uur, 08.15 parcours verkennen
Eerst klasse L,M,Z en ZZ pony's eerste manche,daarna tweede manche L etc.

Aangeboden door: Tui at Home, Uithuizen

1e prijs: Deken Epplejeck
2e prijs cat. DE: deken De Boer Horsetrucks, Pesse
3e prijs cat. DE: Sjabrak Eemsned

Datum: 15-02-2020
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
1Roelinke RenkemaNielsVivienne's Vision Of FreedomLCNienoord
2Nanke MartiniEmielEagleLDNienoord
3Elana Van BeemAhornhofs LaraSnippeling BoyLDNienoord
4Rian Van der VeenBentleyCorsoLDGoorechtruiters
5Esmee PetersenLunaPoppings MachoLDGoorechtruiters
6Evelyn SpeelmanReekamp's SloganWayland LoganberryLDDriesporen
7Robin WindstraW&W's Mister PaparazziKantje's RonaldoLDNienoord
8Tirza SterenbergCarrick LDZ.E.O.
9Crystal PostNashmiduTop DubiduLDNienoord
10Elisa WeitesSwefi's OriëntoJasperLDGoorechtruiters
11Emma KamstDe Weuste's Mississippi LDNienoord
12Elvi KosterGwendyBovenheigraaf's CamilloLDS.E.O.
13Geline MellemaHoppenhof's PedroMake My WorldLDOldambt
14Melanie HuftKarel--LDNiop
15Nina NielandMexxMercuriusLDGoorechtruiters
16Nanke MartiniOrchid's HimalayanOrchid's CestaniiLDNienoord
17Lisanne DamFaro VeloceTriomphe De MuzeLEZ.E.O.
18Lotte van den DonkerMiss PommelyZiezoLEBongerd
19Lisanne DamMiss Mell LEZ.E.O.



1e prijs: Deken Epplejeck
2e prijs cat. DE: Sjabrak Eemsned

Datum: 15-02-2020
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
1Gemma Van Dellenmistery ASG--MCNienoord
2Elana Van BeemEasy JumperKenafMCNienoord
3Niels PijperEikhof Magic StarrOleander Keur-pref.MDWoudruiters
4Josephine van DamChess--MDGoorechtruiters
5Thijmen Van MispelaarMis' MontrealLexMDMazeppa
6Nina WagelaarZevensterWielgerma's NelsonMDNienoord
7Sytze Van DellenAltrido's Olet's CasperNieuwmoeds PatrickMDNienoord
8Robin WindstraRossum's C'est La VieSulaatik's Peter PanMDNienoord
9Lotte SluiterFlorien--MDGoorechtruiters
10Dylan Verdelkantje's GarfieldKantje's CarterMDGoorechtruiters
11Tirza SterenbergSpecial AgentSir DurkZDZ.E.O.
12Hester SchrikMr TArthos RMEDriesporen
13Sylvi PrinsZarosa W.OrameMEWoudruiters
14Emile DrenthOscar van de BeekerheideOrchid's FlorisZZDDriesporen



Aanvang ongeveer 12.15 uur

1e prijs: Deken Epplejeck
2e prijs cat. DE: deken De Boer Horsetrucks, Pesse
3e prijs cat. DE: Sjabrak Eemsned

2e prijs cat. C : Fotobon NHPhoto

Datum: 15-02-2020
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
1Manouk BreedijkRoosThisledown Lawrence of ArabiaBBBiessum VOF.
2Thijmen LemstraNEROS ASGNeron Npa 91000888BBZ.E.O.
3Jade DijkJim--BCS.E.O.
4Anna SchütteEvaManishof's IwanBCWoudruiters
5Mirte WilgenburgBonneVader OnbekendBCNienoord
6Dianthe AanenRoos VK--BCZ.E.O.
7Tess van der VriesCarlos BC 
8Annelin VeenstraSalento--BCVeenhoeve
9Mirre SterenbergDijanka's JordyShamrock Mr. OliverBCZ.E.O.
10Manouk UbelsPennyVader OnbekendBCNienoord
11Floor de BontDonniekComm's Forest MistletoeBCBiessum VOF.
12Thijmen LemstraAloha--BCZ.E.O.
13Gwen BrontsemaAinsleyAmonza OxBDZ.E.O.
14Joan WaltersMarjan's RickDakarBDNienoord
15Ella De BontMonaVader OnbekendBDBiessum VOF.
16Silke ReitsmaKoningshoek WesleyOrchid's TygoBDNienoord
17Julia Van DijkEikhof Magic StarrOleander Keur-pref.BDWoudruiters
18Isis FleddermanLudinga ZoeLeuns Veld's LordBDMenterwolderuiters
19Sofie HoekzemaOrchid's TrionOrchid's CestaniBDZ.E.O.
20Indy SchülleAmber S--BDGoorechtruiters
21Silke FleddermanRheezerhoeks EmelineLeuns Veld's WinstonBEMenterwolderuiters
22Elisabeth SmitCiranoScandicBENienoord
23Manou MulderMulders FireVader OnbekendBEFivelruiters



1e prijs: Deken Epplejeck
2e prijs: Deken Poda, omheinigingen
3e prijs: Deken Manege De Dollard
4e prijs: fototbon NHPhoto

Datum: 15-02-2020
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Seliena LakenveltJosina A.N.Harley VdlBPBorgmerenruiters
2Cynthia van EerbeekVDL Flora de RiverlandVader OnbekendBPOldambt
3Valesca BraamFerrari de luxe BBodinusBPBongerd
4Annelinde HovingHS Agri's Donkarlos BP 
5Célyn ImbosDoniaCantosBPGoorechtruiters
6Lisa van der MolenBruceMontrealBPBongerd
7Jolienke HuismanBonheurRivermanBPOldambt
8Tanja OffringaIl fait beau espoirI'm Special de MuzeBPS.E.O.
9Katrin FlumCatootjeCelanoBPWoudruiters
10Laurie KettingForestField Iowa MorkusBiscayoBPDelfzijl
11Marleen VeningaHeraklion dLexiconBPBorgmerenruiters
12Lucy KapteinEsteeLexiconBPNiop
13Sytze Van DellenIbalia EHTygoBPNienoord
14Simone BenthemHope of gloryVader OnbekendBPVeendam e.o.
15Nienke Van MispelaarJ.UlisinaDrossanBPMazeppa
16Henriette VeldsemaKarolomaEl ClarimoBPDoorzetters
17Illyssia GijsenGin-TonicKashmir Van SchuttershofBPOldambt
18Josine KrijnenKwanta ManeraUp To DateBPNienoord
19Demi MesanderLm Dantalan BP 
20Manon BrinkmanCapriceHaarlemBPGoorechtruiters
21Gemma Van DellenMister Hood ASG BP 
22Sanne MuisGood luck manoaLexiconBPNeta
23Seliena LakenveltIlavasca-Deux Fortuna A.N.Zirocco BlueBPBorgmerenruiters
24Cynthia van EerbeekKyaklahomaCarrera VDLBPOldambt
25Rianne JolmanIwalda BP 
26Chantal HummelZabrossoGrosso ZBPNienoord
27Nina WagelaarIberlina-WGlasgow-w Vh MerelsnestBPNienoord
28Lars BosForestField Black to DateUp To DateBPZ.E.O.



Aanvang ongeveer 15.30 uur

1e prijs: Deken Epplejeck
2e prijs: Deken Eemsned
3e prijs: Deken Kina van Dam
4e prijs: fototbon NHPhoto

Datum: 15-02-2020
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Emile DrenthIna GirlTinka's Boy (Hooper)MPDriesporen
2Rianne VisscherIrco BlueZirocco BlueMPNiop
3Chantal WindstraIslay'S MistNumero UnoMPNienoord
4Marissa NiedorffHiphopCaramboleMPNeta
5Christoff GanglHesterSheratonMPWaddenruiters
6Gerjanne van den BeltHello TwisterTwister De La PommeMPBorgmerenruiters
7Annelinde HovingHS Agri's Coberlina ZCasimoMPGoorechtruiters
8Minka HaverkampBoy Baloubet M ZBaloubet Du RouetMPGoorechtruiters
9Christa DelgerBlauwendraad's BugattiO'brienMPNeta
10Marianne BoeremaMr GreyCesano IIMPNienoord
11Raiyah Van DintherFifty Fifty van Boven De WevelsVader OnbekendMPNienoord
12Arjen SlikInventivCharismaMPZ.E.O.
13Nettan GunnarssonJasmin RougeDakar VDLMPOldambt
14Daniëlle BoeringDancha's DorikeVigaroMPNienoord
15Robbie - loes LeijtenHyacintum kieniQuasimodo ZMPNienoord
16Rianne VisscherJakevannie MPNiop
17Celeste van der PoelIndependent BQuality TimeMPDoorzetters
18Emile DrenthZanja van de BeekerheideSydneyMPDriesporen



Aangeboden door: Alu Noord Sporthorses, Lageland

1e prijs: Deken Epplejeck
2e prijs: Deken Eemsned + fotobon NHPhoto
3e prijs: Deken Virol

Datum: 15-02-2020
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Rianne VisscherDeflynnDouglasZPNiop
2Brian TerpstraGulf's Emir--ZPOldambt
3Bert WiertsFabiolaNabab De ReveZPNiop
4Christoff GanglIsabel Lady MMylord CarthagoZPWaddenruiters
5Thomas GangldaimondUkatoZPWaddenruiters
6Ellen BeckerErycarlaWizzerdZPNiop
7Marianne BoeremaSan Siro ZSaffierZPNienoord
8Larissa MolenkampIrelandCorlandZPBorgmerenruiters
9Minka HaverkampImagine-RosaNumero UnoZPGoorechtruiters
10Rianne VisscherGalvéChellthago ZZPNiop
11Brian TerpstraGulf's Pamina ColinaColaZPOldambt



Aangeboden door: De Boer Horse Trucks, Pesse

1e prijs: Deken Epplejeck
2e prijs: Deken Rony Dalenoord
3e prijs: Deken manege De Dollard
4e prijs: fototbon NHPhoto

Datum: 15-02-2020
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Chantal WindstraFoberlinaAdvanceZZPNienoord
2Tessa HoeksemaGermette eIndoradoZZPNienoord
3Thomas GanglGyonnekeBossZZPWaddenruiters
4Lynn BulthuisDollards Cracker JackVeneurZZPZ.E.O.
5Maira TomasevskaCarlinaCalidoZZPNeta
6Rana DalenoordWaligra HDiamant D.se.ZZPNiop
7Robert HavingaGrace rCantosZZPNienoord
8Christoff GanglGegannieBiscayoZZPWaddenruiters
9Celeste van der PoelRominaPotentialZZPDoorzetters
10Bert WiertsGrand Prix BBSpartacusZZPNiop
11Chantal WindstraHelios vd nosahoeveNumero UnoZZPNienoord
12Tessa HoeksemaEl VleutVleutZZPNienoord
13Thomas GanglGigiamo JHClasse VDLZZPWaddenruiters



Aanvang ongeveer 18.30 uur

Aangeboden door: De Boer Horse Trucks, Pesse

1e prijs: Deken Epplejeck
2e prijs: Deken Lasaulec
3e prijs: Deken De Stainkroeg
4e prijs: Sjabrak De Boer Horsetrucks
5e prijs: Sjabrak De Boer Horsetrucks
6e prijs: fototbon NHPhoto

Datum: 15-02-2020
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Valesca BraamZiet moar us VBSit This One OutLPBongerd
2Rianne JolmanBella DonnaElandoLPZ.E.O.
3Louise BerenpasLevestaLeasure ZLPNienoord
4Laurie KettingBaronés Du RouetBalou Du RouetLPDelfzijl
5Wytze-jan RiedstraRuitersport Veendam's GarconZirocco BlueLPVeendam e.o.
6Merel HaafsChapoVainqueurLPGoorechtruiters
7Sytze Van DellenIdosloma EHCanabisLPNienoord
8Judith JansenEuforie SZavall VdlLPZ.E.O.
9Vivien BosAron's Hoeve Karpe DiemCartanoLPOldambt
10Sanne MuisGood luck manoaLexiconLPNeta
11Nina SmidVan Dijk Roofs CoronaIndoctroLPDriesporen
12Dion FrankeIveolitaNumero UnoLPNienoord
13Annelinde HovingHS Agri's FanaticUltimoLPGoorechtruiters
14Tessa NienhuisKetchupZirocco BlueLPZ.E.O.
15Seliena LakenveltHollandaCassilanoLPBorgmerenruiters
16Petra MijnheerJust MeZapatero VDLLPNeta
17Minka KroesJaloma JMKTorneschLPNienoord
18Nettan GunnarssonKokorico By NightSingaporeLPOldambt
19Sylvi PrinsEbonieFaldoLPWoudruiters
20Vera HovingHylethaWietvotLPNiop
21Daniëlle BoeringHitoloma BSK LP 
22Rianty ZwartIndigoQuasimodo ZLPDoorzetters
23Janis BoerDarlingCARRICOLPNiop
24Elana Van BeemMississippi OptimaNabab De ReveLPNienoord
25Josine KrijnenJabbadabbadooFlamenco DesemillyLPNienoord
26Piet MellemaIppo UnoNumero UnoLPOldambt
27Rianne JolmanAshvilleGuidamLPZ.E.O.



Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)