Lijst gemaakt op: 09-07-2015 03:34:02

Z1 dressuur paarden groep 1
Z1 dressuur paarden groep 2
ZZ-licht dressuur paarden
finale M2 dressuur pony's cat. DE
finale M dressuur pony's cat. AB en C
finale L1 dressuur paarden tevens einduitslag
M2 dressuur paarden
finale L2 dressuur paarden tevens einduitslag
finale M1 dressuur pony's cat. DE
Z1 pony's cat. DE
Z2 dressuur paarden
Z2 dressuur pony's cat. DE
viertallen kur op muziek
finale Z2 dressuur paarden kur op muziek
finale kur op muziek ZZ-licht dressuur paarden
verenigingskampioenschappen dressuur
finale M1 dressuur paarden
finale M2 dressuur paarden
finale Z1 dressuur pony's cat. DE
finale Z1 dressuur paarden tevens einduitslag
finale Z2 dressuur pony's cat. DE
L springen paarden
verenigingskampioenschappen springen
M springen paarden
Z springen paarden
ZZ springen paarden

Z1 dressuur paarden groep 1

Ring 1
Datum: 12-07-2015
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
08:30DaniŽlle van BergenAyden of GoldDemocraatZ1PBorgmerenruiters
08:38Esther HornemanZeppo G.oFarringtonZ1PNienoord
08:46Annefleur van der KuipComisarioMensajero XXXIIZ1POmmelanden
08:54Marloes OosterhofEmmersonJazzZ1PVeendam e.o.
09:02Jeanet HeinenVpnoord.nl Da CapoRhodiumZ1PBongerd
09:10Nick VosBoudewijnKossZ1PS.E.O.
09:18Marsha SmitsActie WGoodtimesZ1PNiop
09:26Dominique SchuurAnne--Z1PFeo
09:34Antoinette WildeboerCiwemmie WTuschinskiZ1PVeendam e.o.
09:42pauze (15 min.)     
09:57Jolien AfmanBinte R.w.Fabe 348Z1PWaddenruiters
10:05Esther BuremaMoonlight--Z1POldambt
10:13Nona van HeijstVerranaNow Or Never MZ1PBoterdiep Ruiters
10:21Soraya GrevenTjonge JongeKrack CZ1PNeta
10:29Tekie Wubs-GrolStarlingtonDarlingtonZ1PVeendam e.o.
10:37Simone BenthemDesignTuschinskiZ1PVeendam e.o.
10:45Linda DrenthBlessie--Z1POldambt
10:53Richard KiewietDakariPaddoxZ1PNeta


Terug naar de top

Z1 dressuur paarden groep 2

Ring 2
Datum: 12-07-2015
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
08:30Linda KouwenhovenSalva's BorellaFlorencioZZLPNeta
08:38Vai BruntinkEngel D'ottieVivaldiZ1PNeta
08:46Eva Poppen-PlenterPpYk Dark YnteZ1PS.E.O.
08:54Simone BenthemChamps-ŤlysŤesHoustonZ1PVeendam e.o.
09:02Ramona PeletierAmsterdamTrento BZ1PDoorzetters
09:10Janneke LuthDiorOscarZ1PNiop
09:18Eva BovenDublinHaarlemZ1PNienoord
09:26Manuela WiersemaUnique-noblesseOliviZ1PZ.E.O.
09:34Petra Meulman-KlinkhamerOthelloCaritasZ1PNiop
09:42Richard KiewietBaileysJetset-dZ1PNeta
09:50Diana ZwerwerBelcantoFlorencioZ1POmmelanden
09:58Marloes OosterhofEnricoWinningmoodZ1PVeendam e.o.
10:06pauze (15 min.)     
10:21Ilse HummelArsita ChampParcivalZ1PNeta
10:29Annefleur van der KuipChevalKrack CZ1POmmelanden
10:37Desiree de VriesZomerSon De NiroZ1PS.E.O.
10:45Wytske SchuthBandietUphillZ1PVeendam e.o.
10:53Mindy NiemeyerAt LastOo SevenZ1PVeendam e.o.
11:01DaniŽlle van BergenBe ImpressedUniverseelZ1PBorgmerenruiters
11:09Marieke BloemDaniŽl NBLord LeatherdaleZZLPRiol
11:17Jarmilla PetersonWoodyWeltissimoZZLPDriesporen
11:25Onno de VriesBoss VsRonaldoZZLPMazeppa
11:33Krista LensingBrightonFlorencioZZLPNeta
11:41Elviera BoverhofAMS DaylightVivaldiZZLPBongerd
11:49Linda KouwenhovenBugatti Veyron NLUphillZZLPNeta


Terug naar de top

finale M2 dressuur pony's cat. DE

Ring 3
Datum: 12-07-2015
Aanvang: 09:20

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
09:20      
09:28      
09:36      


Terug naar de top

finale M dressuur pony's cat. AB en C

Ring 3
Datum: 12-07-2015
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
08:30      
08:38      
08:46      
08:54      
09:02      


Terug naar de top

finale L1 dressuur paarden tevens einduitslag

Ring 3
Datum: 12-07-2015
Aanvang: 09:54

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
09:54      
10:02      
10:10      
10:18      
10:26      
10:34      
10:42      
10:50      
10:58      
11:06      
11:14      
11:22      


Terug naar de top

M2 dressuur paarden

Ring 4
Datum: 12-07-2015
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
08:30Joyce DekkerJeenJasper 366M2PZ.E.O.
08:38Marjan GrolEvita-utopiaVader OnbekendM2PVeendam e.o.
08:46Mellanie MeyerThijsFabe 348M2PVeendam e.o.
08:54Annice BosTerrence Hill--M2PNienoord
09:02Marieke de VreezeDaniqueTenerife VdlM2PZ.E.O.
09:10Petra Zuiderveen-VosUnderdogLet's Go V.zM2PNiop
09:18Heleen KlatterTwisterCabochonM2PVeendam e.o.
09:26Patricia BrinkBaronPainted BlackM2POmmelanden
09:34Krista LensingFabergťeVivaldiM2PNeta
09:42Sarah SnitjerDelphineLord LeatherdaleM2POmmelanden
09:50Stephanie BerendsSipko's ErosWyntonM2PAbdijruiters
09:58Wilma VenemaWelling UpOsmiumM2PNienoord
10:06Margreeth FokkensDiemer FJerke 434M2PWinnetou
10:14Ennie LalkensWonder CRubelsM2PRigolettoruiters
10:22Annelous GroenwoldVampireKarandasjM2PVeendam e.o.
10:30pauze (15 min.)     
10:45Anniek StevensBerlisha"Unison r"""M2PVeendam e.o.
10:53Anouk MeulmanChelsey WPainted BlackM2PNiop
11:01Gerjanne van den BeltEuroknallerLord LeatherdaleM2PBorgmerenruiters
11:09Adrienne FlipsenEmile Z Fan 't HoogelandMaeijeM2PNeta
11:17Lia NieboerTiemen DooFelle 422M2PEendracht
11:25Jolanda WilkensWatch MeDemocraatM2POmmelanden
11:33Willemien Vries-OttensExtravagant SvnSpecial DM2PNiop
11:41Stephanie BerendsSipko's EnricoVader OnbekendM2PAbdijruiters
11:49Nelleke HeeresDaisy MayContendroM2PRigolettoruiters
11:57Sharon NoutDame BlancheSpielbergM2PNeta
12:05Lisanne BoerEmporioSarottiM2PWaddenruiters
12:13Dana PetersVictory of GoldCabochonM2PS.E.O.
12:21Mirke PijpkerBohemian RhapsodyUniverseelM2PNeta
12:29Anyke BakkerAndiamoFlemminghM2PZ.E.O.
12:37Michelle SmedingaRaffael HRamiro's BubeM2PDelfzijl


Terug naar de top

finale L2 dressuur paarden tevens einduitslag

Ring 6
Datum: 12-07-2015
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
08:30      
08:38      
08:46      
08:54      
09:02      
09:10      
09:18      
09:26      
09:34      
09:42      
09:50      
09:58      


Terug naar de top

finale M1 dressuur pony's cat. DE

Ring 6
Datum: 12-07-2015
Aanvang: 10:16

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
10:16      
10:24      
10:32      
10:40      
10:48      


Terug naar de top

Z1 pony's cat. DE

Ring 7
Datum: 12-07-2015
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
08:30Kathy RoggenTychoOrchard D'avranchesZ1DMazeppa
08:38Marten LuitenGoldwin's Hoeve's Movie StarHagelkruis ValentijnZ1DNeta
08:46Mirte HensemaAirr's Golden DelightFs Golden MoonlightZ1DNeta
08:54Shannon HolmesMilanoVader OnbekendZ1DNeta
09:02Fťline BakkerAmazing HeroHagelkruis ValentijnZ1EZ.E.O.
09:10Demi WeeringZidaneFarringtonZ1ENiop


Terug naar de top

Z2 dressuur paarden
Proef uit het hoofd rijden!

Ring 7
Datum: 12-07-2015
Aanvang: 09:28

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
09:28Samantha BosmaChifaTuschinskiZ2PBoterdiep Ruiters
09:36Elviera BoverhofAMS EnolaDe NiroZ2PBongerd
09:44Marije BerendsVan AmelandPacificZ2PBorgmerenruiters
09:52DaniŽlle van BergenSalva's Billy JeanSamba Hit I IZ2PBorgmerenruiters
10:00Janine BakkerVennedyKennedyZ2PZ.E.O.
10:08Marije HeuvelBenignaNourejevZ2PZ.E.O.
10:16Liseth MulderVan GoghOptimistZ2PNiop
10:24pauze (15 min.)     
10:39Zoe SchipperVeniceCabochonZ2PNeta
10:47Carmen Grondsma-HertsigDonnakaranFlorencioZ2PSmidshorn
10:55Britt MuisIt's Britts ValkenierKrack CZ2PVeendam e.o.
11:03Moniek VosChico CaceroSandreoZ2PNiop
11:11Vai BruntinkEbonyPainted BlackZ2PNeta


Terug naar de top

Z2 dressuur pony's cat. DE

Ring 7
Datum: 12-07-2015
Aanvang: 11:29

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
11:29Margot ArkemaFeuerhan KingSamba KingZ2DNienoord
11:37Marten LuitenGoldwin's Hoeve's ValentinaHagelkruis ValentijnZ2DNeta
11:45Robinson KruijerBolheim's BartOrchard D'avranchesZ2EAdvendo
11:53Paula KoenesRaisa's WeeringLe MatsjoZ2DZ.E.O.
12:01Anouk BlomWhisperVita Nova's HanassieZ2DMarneruiters
12:09Janiek de LangeViket CNabuurZ2EZ.E.O.
12:17Kim de JongeNice GuyFs Champion De LuxeZ2DBongerd


Terug naar de top

viertallen kur op muziek

Ring 1
Datum: 12-07-2015
Aanvang: 13:00

tijdRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.Vereniging
13:00LR NETA (Sel)  LPNeta
13:10PC Nienoord (Sel)  MDNienoord
13:20LR NETA (Sel)  MPNeta
13:30LR ZEO (Sel)  MPZ.E.O.
13:40LR de Borgmerenruiters (Sel)  ZPBorgmerenruiters
13:50LR NETA (Sel)  ZPNeta


Terug naar de top

finale Z2 dressuur paarden kur op muziek

Ring 1
Datum: 12-07-2015
Aanvang: 14:10

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
14:10      
14:18      
14:26      
14:34      
14:42      
14:50      


Terug naar de top

finale kur op muziek ZZ-licht dressuur paarden

Ring 1
Datum: 12-07-2015
Aanvang: 15:08

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
15:08      
15:16      
15:24      
15:32      
15:40      
15:48      


Terug naar de top

verenigingskampioenschappen dressuur

Ring 5
Datum: 12-07-2015
Aanvang: 13:00

tijdRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.Vereniging
13:00Liesbeth Middelwijk (Sel)DreamerCadlanvalley Replica 43780BBEendracht
13:08Annelot Wieringa (Sel)Carina V.d. SingelMorgenland's AndorBDEendracht
13:16Yvette Oudman (Sel)DiorHagelkruis ValentijnBEZ.E.O.
13:24Sonja Woldring-Smit (Sel)EvianLexiconBPZ.E.O.
13:32Nynke van Hoorn (Sel)FlierefluiterVDL CampbellBPGoorechtruiters
13:40Hilda Remkes (Sel)ZoefPrestige VdlBPGoorechtruiters
13:48Anniek Feitsma (Sel)Jolly JokerNieuwmoeds PatrickL1DZ.E.O.
13:56Chantal Huberts (Sel)Eikhof Magic StarrOleander Keur-pref.L1DEendracht
14:04Sanne Slothouwer (Sel)MagicKarlosL1EEendracht
14:12Mirjam Ensing (Sel)FortŻne--L1PNienoord
14:20Petra Hoeksema (Sel)FuegoQUINCENTOL1PNienoord
14:28Helina Cazemier (Sel)LindaJesse J.L1PNienoord
14:36pauze (15 min.)     
14:51Janet Kruger (Sel)EnieranteSir OldenburgL1PNienoord
14:59Dianne Bron (Sel)Gosse dOscarL1PNienoord
15:07Naomi Moorlag (Sel)Mister HoodKalushaL1PGoorechtruiters
15:15Minka Haverkamp (Sel)EnjoyJumperL2PGoorechtruiters
15:23Eline Woudstra (Sel)Aafke V.burenThomas 327L2PNienoord
15:31Isabelle Rode (Sel)CorameOrameL2PZ.E.O.
15:39Nienke van Dam (Sel)BrasoHaarlemL2PZ.E.O.
15:47Liza Wagenaar (Sel)Doran GHoustonL2PNienoord
15:55Marleen Noordhof (Sel)EliasVleutL2PZ.E.O.
16:03Liz Bouman (Sel)SamediOrchard Limb-lopperM1CZ.E.O.
16:11Paula Koenes (Sel)Bjirmen's JelteOrchard BoginovM1DZ.E.O.
16:19Monique van der Meij (Sel)Douwina Van Der Goede ReeNorbertM1PNienoord


Terug naar de top

finale M1 dressuur paarden

Ring 6
Datum: 12-07-2015
Aanvang: 13:00

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
13:00      
13:08      
13:16      
13:24      
13:32      
13:40      
13:48      
13:56      
14:04      
14:12      
14:20      
14:28      


Terug naar de top

finale M2 dressuur paarden

Ring 6
Datum: 12-07-2015
Aanvang: 14:46

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
14:46      
14:54      
15:02      
15:10      
15:18      
15:26      
15:34      
15:42      


Terug naar de top

finale Z1 dressuur pony's cat. DE

Ring 7
Datum: 12-07-2015
Aanvang: 13:00

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
13:00      
13:08      
13:16      


Terug naar de top

finale Z1 paarden tevens einduitslag.
proef uit het hoofd rijden!

Ring 7
Datum: 12-07-2015
Aanvang: 13:34

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
13:34      
13:42      
13:50      
13:58      
14:06      
14:14      
14:22      
14:30      
14:38      
14:46      
14:54      
15:02      


Terug naar de top

finale Z2 dressuur pony's cat. DE

Ring 7
Datum: 12-07-2015
Aanvang: 15:20

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
15:20      
15:28      
15:36      


Terug naar de top

L springen paarden
Aanvang 8.30 uur, 2e manche 9.50 uur

Datum: 12-07-2015
Aanvang: 08:30

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Martijn VeenstraBella EmelwerthAbkeLPMazeppa
2Arnoud SlikBirgineKashmir Van SchuttershofLPZ.E.O.
3Minka HaverkampEnjoyJumperLPGoorechtruiters
4Richard KiewietAsparowKasparowLPNeta
5Thomas GanglFarthinaCarthino ZLPWaddenruiters
6Frederika van der VeldeUpper TenLuxLPZ.E.O.
7Vivien BosDollards FrikiWinstonLPOldambt
8Lars SlagterViennaHattrickLPVeendam e.o.
9Christa DelgerMy Red RiverMake My DayLPNeta
10Annelinde HovingHs Agri's ExclusiveChello Ill VDLLPGoorechtruiters
11Joel SiersemaBridjet JonesFuroreLPNienoord
12Manon ReiffersVifoniePlacidoLPZ.E.O.
13Harrie van SettenDreamgirlWhitesnakeLPNienoord
14Barbara PintusUltraOpiumLPVeendam e.o.
15Robbie - Loes LeijtenFiventum KieniWarrantLPNienoord
16Andre SchutEuphoria BlossomMichaelLPOldambt
17Minka KroesDoslomaTygoLPNienoord
18Nynke van HoornFlierefluiterVDL CampbellLPGoorechtruiters
19Erik VeenstraEndless KDVCantosLPNienoord
20Lena FeringaEldoctroIndoctroLPNienoord
21Melissa PostmaSensationCorlandLPZ.E.O.
22Marleen NoordhofEliasVleutLPZ.E.O.
23Rianne JolmanEpos Van't AsdonkNagano (172595)LPVeendam e.o.
24Donna MeijeringEzrah LalanUp To DateLPGoorechtruiters
25Arenda FaberLm DicillaVainqueurLPNienoord
26Anika de WindFancy-LomaAzteca VdlLPNienoord
27Djoeke BijlsmaDerkLandlordLPVeendam e.o.
28Ties MellemaFoskeZirocco Blue VdlLPNienoord
29Henk SlikEvitaCardentoLPZ.E.O.
30Susanne VegterWednesdayGentlemanLPNiop
31Ellen BeckerErycarlaWizzerd WvLPNiop
32Martijn VeenstraElordLucky BoyLPMazeppa
33Jutta HulshofCirodťloWhitesnakeLPDoorzetters
34Minka HaverkampCertina MContendro 1LPGoorechtruiters
35Diana BosmaGulf's l'AmourLouis Le BonLPNeta
36Thomas GanglEliahCaramboleLPWaddenruiters
37Claudia BlaauwUnermaNassauLPBerkenhoeve
38Romy BabtistBonzaiBonaparteLPVeendam e.o.


Terug naar de top

Verenigingskampioenschappen springen
aanvang 11.00 uur

Datum: 12-07-2015
Aanvang: 11:00

nr.RuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.Vereniging
1Anna Stevens (Sel)Emmely's JelleWheemhoeve's IcarusBBZ.E.O.
2Liesbeth Middelwijk (Sel)DreamerCadlanvalley Replica 43780BBEendracht
3Jente de Kok (Sel)Slangenburg's TeusOrchid's TygoBCZ.E.O.
4Hieke de Lange (Sel)PromissLarge Rivers CleopasBCZ.E.O.
5Chantal Huberts (Sel)Eikhof Magic StarrOleander Keur-pref.BDEendracht
6Elise Kortleve (Sel)AtarisTadmusBEEendracht
7Sanne Slothouwer (Sel)MagicKarlosBEEendracht
8Nathalie Wolthuis (Sel)Skyscraper Ausberlin--MEZ.E.O.
9Thom Heins (Sel)Le Cheval's MarcelaLeeroyBPNienoord
10Manon Reiffers (Sel)VifoniePlacidoLPZ.E.O.
11Jennifer Bakker (Sel)SkyVader OnbekendBPNienoord
12Naomi Moorlag (Sel)Mister HoodKalushaBPGoorechtruiters
13Dorien Pardijs-Baas (Sel)Fair PlayZacharovBPZ.E.O.
14Annelinde Hoving (Sel)HS Agri's Gucci BlueZirocco BlueBPGoorechtruiters
15Josine Krijnen (Sel)GambleCorlandBPNienoord
16Robbie - Loes Leijten (Sel)Fiventum KieniWarrantLPNienoord
17Arenda Faber (Sel)Lm DicillaVainqueurLPNienoord
18Minka Kroes (Sel)DoslomaTygoLPNienoord
19Minka Haverkamp (Sel)EnjoyJumperLPGoorechtruiters
20Arnoud Slik (Sel)BirgineKashmir Van SchuttershofLPZ.E.O.
21Donna Meijering (Sel)Ezrah LalanUp To DateLPGoorechtruiters
22Tessa Hoeksema (Sel)Easy Boy HVan GoghMPNienoord
23DaniŽlle Boering (Sel)Dancha's DorikeVigaroMPNienoord
24Nienke Eendhuizen (Sel)Da Linda SWhitakerMPZ.E.O.


Terug naar de top

M springen paarden
Aanvang 12.50 uur, 2e manche 15.10 uur.

Datum: 12-07-2015
Aanvang: 12:50

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Elmar van HoornDiesel 10 P. S.VittorioMPGoorechtruiters
2Noora TaimelaBriatoreVainqueurMPNienoord
3Anne de RegtFlorisCarosso VdlMPZ.E.O.
4Sylvana WezemanEemsned Elwina GClint ZMPNeta
5Thomas GanglDante CtgHemmingwayMPWaddenruiters
6Tessa HoeksemaEasy Boy HVan GoghMPNienoord
7Amanda SlagterAnouk S.h.OvidiusMPVeendam e.o.
8Rana DalenoordEllomaIndoctroMPNiop
9Lynn BulthuisDollards DoolittleCantosMPZ.E.O.
10Roanne GroothengelZayutinFuroreMPZ.E.O.
11Carola van GraftValenciaKarandasjMPNeta
12Arjen SlikBrokerVincenzoMPZ.E.O.
13Wieneke HadderinghDoriteTenerife VdlMPZ.E.O.
14Nienke EendhuizenDa Linda SWhitakerMPZ.E.O.
15Christoff GanglElinCardentoMPWaddenruiters
16Christa DelgerBlauwendraad's BugattiO'brienMPNeta
17Rianty ZwartElieviaCardentoMPDoorzetters
18Erik VeenstraEktorVDL CampbellMPNienoord
19Joanne KralCoco Chanel RvSilverstoneMPVeendam e.o.
20Marjan te BosTyreeneRockefellerMPS.E.O.
21Ella HuizingaEelsWarrantMPZ.E.O.
22Nicole BotmaElectra CJSVDL CampbellMPZ.E.O.
23Elmar van HoornFabricioZirocco Blue VdlMPGoorechtruiters
24Noora TaimelaCarreroCaretinoMPNienoord
25Anne de RegtDundie SVerdiMPZ.E.O.
26Sylvana WezemanEemsned FerlisaCaramboleMPNeta
27Thomas GanglZelinde--MPWaddenruiters
28Chantal WindstraAltanjaGuidamMPNienoord


Terug naar de top

Z springen paarden
Aanvang 14.00 uur, 2e manche 16.10 uur.

Datum: 12-07-2015
Aanvang: 14:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Elmar van HoornDarius De W.BerlinZPGoorechtruiters
2Robert HavingaExampleUltimoZPNienoord
3Amanda SlagterCannonballConcordeZPVeendam e.o.
4Lynn BulthuisDecisionOdermus RZPZ.E.O.
5Martijn VeenstraCaÔro BVermontZPMazeppa
6Martine BlokAxeTangelo Van De ZuuthoeveZPNienoord
7Rene van der HeulDaimlerFaldoZPNiop
8Nicole BotmaDubai JHMermus RZPZ.E.O.
9Marianne BoeremaValentioNo LimitZPNienoord
10Amber MeijerDikarlosZirocco Blue VdlZPVeendam e.o.
11Elmar van HoornCupidonDollar De La PierreZPGoorechtruiters
12Robert HavingaZandrino MZandor ZZPNienoord
13Tessa NienhuisDeister TDouglasZPZ.E.O.
14Anne de RegtErienoVinginoZPZ.E.O.
15Thomas GanglLady Gaga CtgCruyffZPWaddenruiters
16Noora TaimelaDa Vinci TnCanturanoZPNienoord
17Melle AaldersElja ADiaradoZPMazeppa
18Christoff GanglEselindeWhitakerZPWaddenruiters
19Amanda SlagterA splash of classLupicorZPVeendam e.o.
20Elmar van HoornEpsonLexiconZPGoorechtruiters
21Robert HavingaDevilleDiabeauZPNienoord


Terug naar de top

ZZ springen paarden
Aanvang 14.40 uur, 2e manche 16.50 uur.

Datum: 12-07-2015
Aanvang: 14:40

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Erik VeenstraToranWellingtonZZPNienoord
2Tessa HoeksemaBiacci RIndoctroZZPNienoord
3Nicole BotmaDollards Abu Dhabi CjsCantosZZPZ.E.O.
4Robert HavingaCoconula NUkatoZZPNienoord
5Amber MeijerKM CarreraClearwayZZPVeendam e.o.
6Rana DalenoordWaligra HDiamant D.se.ZZPNiop
7Jose WoldringBrooklynCorlandZZPZ.E.O.
8Tessa NienhuisCatootjeCelanoZZPZ.E.O.
9Marianne BoeremaE.t.HeartbreakerZZPNienoord
10Amanda SlagterDiscoverTenerife VdlZZPVeendam e.o.
11Erik VeenstraVaronFrench BuffetZZPNienoord
12Tessa HoeksemaWarandasj R.KarandasjZZPNienoord
13Nicole BotmaDiscoveryZentoZZPZ.E.O.
14Robert HavingaBacardiNumero UnoZZPNienoord


Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)