Lijst gemaakt op: 22-07-2018 22:46:02

M1 paarden 1e proef
M2 paarden 1e proef
L1 pony's cat. ABC 1e proef
L1 pony's cat. DE 1e proef
L2 pony's cat. ABC 1e proef
L2 pony's cat. DE 1e proef
M1 pony's cat. DE 1e proef
M2 pony's cat. DE 1e proef
M1/M2 pony's cat. ABC 1e proef
Z1 paarden 1e proef
Viertallen ZZ
B pony's 1e proef
Viertallen
Viertallen Kr op muziek
FNRS teamrijden Kr op muziek
M1 pony's cat. DE 2e proef
M2 pony's cat. DE 2e proef
M1/M2 pony's cat. ABC 2e proef
L2 pony's cat. ABC, 2e proef
Z1 paarden 2e proef
B pony's 2e proef
L1 pony's cat. DE 2e proef
L2 pony's cat. DE 2e proef
L1 pony's cat. ABC 2e proef
M1 paarden 2e proef
M2 paarden 2e proef
Springen L paarden
Springen Bixie AA
Springen Bixie A
Springen M paarden
Springen Z paarden
Springen ZZ paarden

1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken BXM Ruitersport
3e prijs: Sjabrak Beterdier Osteopathie voor paarden (Annemarie Nijhof)

Ring 1
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 08:30

M1/P, proef 18 (12 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Margot ArkemaDe Haarhof Happy4feetZambukaM1PNienoord68,83370,83 (2)66,83 (3)
2Hilda VelthuisDamarilloDe NiroM1PNeta67,41767,00 (5)67,83 (1)
3Stephanie BerendsHello JazzJazzM1PAbdijruiters67,25073,67 (1)60,83 (8)
 
4Merel KramerIvaristoUphillM1PMarneruiters67,16766,67 (6)67,67 (2)
5Aafke ScharftHollyConnaisseurM1PDelfzijl66,75067,33 (4)66,17 (4)
6Esther CoenraadtsIgnadoJohnsonM1PNeta66,66767,50 (3)65,83 (6)
7Monique van der MeijSandokanJasper 366M1PNienoord64,58363,17 (8)66,00 (5)
8Wendy KriessanForine GVivaldoM1PZ.E.O.62,41764,67 (7)60,17 (10)
9Anthea VisIntenseDream BoyM1PGoorechtruiters60,66760,33 (10)61,00 (7)
10Marsha SmitsGuppieApacheM1PNiop60,50062,67 (9)58,33 (12)
11Wilma VenemaEspressoWyntonM1PNienoord58,83357,17 (11)60,50 (9)
12Maike BerendsSandokanSantiniM1PRigolettoruiters57,91756,17 (12)59,67 (11)

Terug naar de top

Rubriek aangeboden door:
HORSE Boutique Ruitersport( Zuidwending/Veendam)

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 1
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 10:30

M2/P, proef 22 (9 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Shannon HolmesGiovanniFuchtels FloriscountM2PNeta67,50069,17 (1)65,83 (1)
2Nynke TilmaHype RwCharmeurM2PZ.E.O.63,91765,17 (2)62,67 (5)
3Marsha SmitsHighlightFlemminghM2PNiop63,16763,33 (3)63,00 (3)
 
4Laily Barelds-WillemsenHiltonZhivagoM2PNienoord63,08362,50 (4)63,67 (2)
5Leonie AikemaHumble BeeCharmeurM2PMarneruiters61,83360,67 (5)63,00 (4)
6Jessica MeiringGitheLord LeatherdaleM2PNeta59,83360,17 (6)59,50 (6)
7Monique JonkerAroshoeve's Don OliviusHeidehof's Don DiegoM2PNienoord59,25059,50 (7)59,00 (7)
8Patrick MarisEganoSan RemoM2PNienoord58,25057,67 (8)58,83 (8)
9Maike BeslingChessRoyal DanceM2PSmidshorn56,33354,83 (9)57,83 (9)

Terug naar de top

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 2
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 08:30

L1/A-L1/B, proef 10 (4 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Jessica HunzikerMattieRoetsenest's HummerL1BNienoord61,08362,17 (1)60,00 (1)
 
2Isis FleddermanDaisyVader OnbekendL1BMenterwolderuiters59,33360,67 (2)58,00 (3)
3Sofie HoekzemaZirocco goldZomerdijk's Willie WortelL1BZ.E.O.58,33358,67 (4)58,00 (2)
4Gwen BrontsemaBliksem Mc QueenNo Problem T.d.L1AZ.E.O.58,16758,67 (3)57,67 (4)

L1/C, proef 10 (4 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Tirza SterenbergDijanka's JordyShamrock Mr. OliverL1CZ.E.O.62,83362,33 (1)63,33 (1)
 
2Christel van der VeenKoedijk's TommyRalph He.stb.188L1COmmelanden59,58359,50 (2)59,67 (2)
3Loraine OudmanMelody--L1CGoorechtruiters58,25057,83 (4)58,67 (3)
4Robin WindstraCarlosCadillacL1CNienoord55,91758,50 (3)53,33 (4)

Terug naar de top

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 2
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 09:34

L1/D-L1/E, proef 10 (6 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Dionne v.d. PloegHoneytanjaL'espritL1EMazeppa61,25063,50 (1)59,00 (2)
2Kim VinkersTuaim Raissa Lady DHCoral RossL1DNienoord60,00060,67 (5)59,33 (1)
 
3Rochelle KaperBliksemVader OnbekendL1DRigolettoruiters59,91761,50 (3)58,33 (4)
4Ilona v.d.BergConstantijn T.G.Cindy's Chevy TgL1DNienoord59,75061,50 (4)58,00 (5)
5Nardien EdensNE YankeeVader OnbekendL1DNiop59,50063,33 (2)55,67 (6)
6Silke FleddermanLudinga ZoeLeuns Veld's LordL1DMenterwolderuiters58,16757,33 (6)59,00 (3)

Terug naar de top

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 2
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 10:37

L2/A-L2/B, proef 14 (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Daniel VogelaarBrendaVechtzicht's CometL2BNienoord65,33364,67 (1)66,00 (1)

L2/C, proef 14 (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Evelyn SpeelmanKortehoeve's LaurensBreeton DaiL2CDriesporen61,91762,17 (1)61,67 (1)

Terug naar de top

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 2
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 10:53

L2/D-L2/E, proef 14 (5 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Ella OffenbergOrlandoOrchard BoginovL2EMenterwolderuiters63,83366,33 (1)61,33 (1)
2Marit de LangeDuc--L2DVeendam e.o.61,91763,17 (2)60,67 (2)
 
3Esmee BoxmanSantosVader OnbekendL2DNiop60,08360,50 (4)59,67 (3)
4Annemiek BovenWester Aikema's DiezelHagelkruis ValentijnL2DVeendam e.o.60,08362,83 (3)57,33 (5)
5Jennifer BakkerTrs JolieHeidehof's Don DiegoL2DNienoord59,00059,67 (5)58,33 (4)

Terug naar de top

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 3
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 08:30

M1/D-M1/E, proef 18 (5 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Annelie WesterhofMeidoorn Hoeve's ZidaneWoldhoeve's BartM1EMenterwolderuiters65,50066,33 (1)64,67 (1)
2Indy de WeertOosterhof''s KentijnHagelkruis ValentijnM1EZ.E.O.63,75064,67 (3)62,83 (2)
 
3Myrthe GelingVanda's SambucaHagelkruis ValentijnM1EVeendam e.o.63,75065,00 (2)62,50 (4)
4Fleur van BonVitell WVita Nova's HanassieM1DVeendam e.o.61,91761,17 (5)62,67 (3)
5Evelyn SpeelmanWesterveld's LieveHolthausen Frodo IIM1EDriesporen60,75063,00 (4)58,50 (5)

Terug naar de top

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 3
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 09:10

M2/D-M2/E, proef 22 (3 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Mara de VriesHolthausen LorienBurley PhantomM2DZ.E.O.61,66760,83 (1)62,50 (1)
 
2Chanel v.d.SchansKudah's Cynann SantanaBrummerhoeve BossM2ENiop59,16758,17 (2)60,17 (2)
3Daphne ReindersLorenzo-M2DZ.E.O.56,41755,33 (3)57,50 (3)

Terug naar de top

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 3
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 09:34

M1/C-M2/C, proef 18 (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Annelie WesterhofCasparVader OnbekendM1CMenterwolderuiters61,41760,33 (1)62,50 (1)

Terug naar de top

Rubriek aangeboden door:
Marleen Noordhof, Fysiotherapie en Chiropracter voor Paarden

1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Stal ESTHER, Midwolda

Ring 3
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 10:00

Z1/P, proef 26 (13 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Karlijn v. VugtHappy HandoDigoZ1PBlauwe Ruiters68,16267,79 (3)68,53 (1)
2Linda KouwenhovenSuperhorse Glenn HillCarlton Hill VDLZ1PNeta66,76569,26 (1)64,26 (3)
3Linda KouwenhovenSuperhorse HappymoodWinningmoodZ1PNeta66,61866,62 (4)66,62 (2)
4Saskia KnolSCG's HaliviaChippendaleZ1PVeendam e.o.64,19168,09 (2)60,29 (8)
 
5Robin LuurssenGraziaUphillZ1PBoterdiep Ruiters63,23564,12 (6)62,35 (4)
6Wendy KriessanWizzelRousseauZ1PZ.E.O.62,27964,71 (5)59,85 (9)
7Natasja ScholtenHeer olivierUphillZ1PMazeppa60,80960,00 (8)61,62 (6)
8Dorothy KoningVitalityFlemminghZ1PS.E.O.60,73559,56 (9)61,91 (5)
9Jennifer De KiewitSipko's E.U. CarlosSan AmourZ1PDriesporen59,92660,74 (7)59,12 (11)
10Raisa ThybautFelix ZephyriWestenwindZ1PBoterdiep Ruiters59,33858,97 (10)59,71 (10)
11Simone BenthemDivemmieSan RemoZ1PVeendam e.o.59,33857,79 (12)60,88 (7)
12Karlijn VeentjerGentelisa BGFBretton WoodsZ1PVeendam e.o.57,50056,91 (13)58,09 (12)
13Jennifer VeenstraJonkers'JaydenValerioZ1PNienoord57,05957,94 (11)56,18 (13)

Terug naar de top

Viertallen ZZ

Ring 4
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 08:30

ZZ/P, proef 46 (1 combinatie)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Z-Friezenteam Groningen  ZZPNienoord69,50070,00 (1)69,00 (1)

Terug naar de top

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 4
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 08:45

B/A-B/B, proef 6 (5 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Joan WaltersJacobus TGSpringbourne CharmerBBNienoord58,83358,83 (2)58,83 (1)
2Joan WaltersNella V.stal NieuwlandVader OnbekendBANienoord58,58358,83 (1)58,33 (3)
 
3Tess van der VriesTeddy--BBNienoord58,16757,83 (3)58,50 (2)
4Floor MollemaPolly--BAS.E.O.57,91757,50 (5)58,33 (4)
5Linsey SchoenmakerThe Border's BrumwyYselvliedt's Special EditionBAWoudruiters57,91757,83 (4)58,00 (5)

B/C, proef 6 (3 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Marloes SiegersDinkyVader OnbekendBCNienoord62,75063,50 (1)62,00 (2)
 
2Silvana UbbensColourfullVader OnbekendBCZ.E.O.62,00061,83 (2)62,17 (1)
3Lotte van RossumLady Paparazzi't Hogeland's FerdinandBCNienoord58,00057,33 (3)58,67 (3)
xRobin WindstraW&W's Sambie BCNienoordNG0,00 (x)0,00 (x)

B/D-B/E, proef 6 (8 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Sanne KoningNeronVader OnbekendBEZ.E.O.67,00067,33 (1)66,67 (4)
2Fleur van BonVegasVader OnbekendBEVeendam e.o.66,75065,83 (3)67,67 (2)
 
3Amy StruikKantje's Special EspritLamento IllBDWijk, Manege66,00064,17 (6)67,83 (1)
4Pascalle BoxmanIvy La Sydney--BDNiop65,75064,33 (5)67,17 (3)
5Olivia de NoordKantje's DirkReekamp's SaladinBDBongerd BV65,66765,83 (2)65,50 (5)
6Leonie DrenthPol's MaxJustice H.R.BDDriesporen64,91764,83 (4)65,00 (6)
7Hailey Aisha NolKingstarVader OnbekendBEOmmelanden62,25061,50 (7)63,00 (7)
8Charisse de WolffGoodlands JennyMurvey BennyBDWoudruiters59,25058,33 (8)60,17 (8)

Terug naar de top

Viertallen

Ring 4
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 11:30

M/P, proef 42 (1 combinatie)
RangRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Z-Friezenteam Groningen  MPNienoord66,92067,00 (1)66,83 (1)

Terug naar de top

Viertallen Kr op muziek

Ring 1
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 14:00

L/P-M/P-Z/P-ZZ/P, proef 74 (1 combinatie)
RangRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Z-Friezenteam Groningen  ZZPNienoord71,33324,61 (1)22,94 (1)

Terug naar de top

FNRS teamrijden Kr op muziek

Datum: 22-07-2018
Aanvang: 14:15

B/P-L/P-M/P, proef 38 (0 combinaties gestart en nog 6 te gaan)
RangRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.Verenigingptn.
xStal de Wijk 6 tal pony's  BP  
 HJC manege 4 tal paarden  BP  
 Manege Biezem 4 tal pony's  BP  
 Manege de Veenhoeve 6 tal pa  BP  
 Manege de Bongerd 8 tal, po  BP  
 Stal de Wijk 6 tal pa en po  BP  

Terug naar de top

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 3
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 13:30

M1/D-M1/E, proef 18 (5 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Annelie WesterhofMeidoorn Hoeve's ZidaneWoldhoeve's BartM1EMenterwolderuiters67,83065,67 (1)70,00 (1)
2Myrthe GelingVanda's SambucaHagelkruis ValentijnM1EVeendam e.o.64,92063,17 (3)66,67 (2)
 
3Fleur van BonVitell WVita Nova's HanassieM1DVeendam e.o.64,75064,17 (2)65,33 (4)
4Indy de WeertOosterhof''s KentijnHagelkruis ValentijnM1EZ.E.O.64,08062,50 (4)65,67 (3)
5Evelyn SpeelmanWesterveld's LieveHolthausen Frodo IIM1EDriesporen59,50057,17 (5)61,83 (5)

Terug naar de top

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 3
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 14:10

M2/D-M2/E, proef 22 (3 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Chanel v.d.SchansKudah's Cynann SantanaBrummerhoeve BossM2ENiop61,83360,50 (1)63,17 (1)
 
2Mara de VriesHolthausen LorienBurley PhantomM2DZ.E.O.59,91756,67 (3)63,17 (2)
3Daphne ReindersLorenzo-M2DZ.E.O.58,91756,67 (2)61,17 (3)

Terug naar de top

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 3
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 14:34

M1/C-M2/C, proef 18 (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Annelie WesterhofCasparVader OnbekendM1CMenterwolderuiters62,08361,33 (1)62,83 (1)

Terug naar de top

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 3
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 14:42

L2/A-L2/B, proef 14 (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Daniel VogelaarBrendaVechtzicht's CometL2BNienoord64,00063,83 (1)64,17 (1)

L2/C, proef 14 (1 combinatie)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Evelyn SpeelmanKortehoeve's LaurensBreeton DaiL2CDriesporen64,33364,00 (1)64,67 (1)

Terug naar de top

1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Stal ESTHER, Midwolda

Ring 3
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 15:15

Z1/P, proef 26 (8 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Linda KouwenhovenSuperhorse Glenn HillCarlton Hill VDLZ1PNeta67,86868,53 (1)67,21 (1)
2Robin LuurssenGraziaUphillZ1PBoterdiep Ruiters65,51566,03 (2)65,00 (2)
 
3Saskia KnolSCG's HaliviaChippendaleZ1PVeendam e.o.64,33865,59 (3)63,09 (7)
4Karlijn v. VugtHappy HandoDigoZ1PBlauwe Ruiters63,60362,79 (4)64,41 (3)
5Linda KouwenhovenSuperhorse HappymoodWinningmoodZ1PNeta62,94162,79 (5)63,09 (5)
6Dorothy KoningVitalityFlemminghZ1PS.E.O.62,79461,76 (6)63,82 (4)
7Natasja ScholtenHeer olivierUphillZ1PMazeppa61,76560,44 (7)63,09 (6)
8Wendy KriessanWizzelRousseauZ1PZ.E.O.60,44160,00 (8)60,88 (8)

Terug naar de top

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 4
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 13:30

B/A-B/B, proef 6 (5 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Linsey SchoenmakerThe Border's BrumwyYselvliedt's Special EditionBAWoudruiters60,91762,67 (1)59,17 (3)
2Joan WaltersJacobus TGSpringbourne CharmerBBNienoord60,66761,17 (3)60,17 (2)
 
3Joan WaltersNella V.stal NieuwlandVader OnbekendBANienoord60,08358,67 (4)61,50 (1)
4Tess van der VriesTeddy--BBNienoord60,00061,33 (2)58,67 (4)
5Floor MollemaPolly--BAS.E.O.57,33358,00 (5)56,67 (5)

B/C, proef 6 (3 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Marloes SiegersDinkyVader OnbekendBCNienoord63,00065,50 (1)60,50 (2)
 
2Silvana UbbensColourfullVader OnbekendBCZ.E.O.62,58364,00 (2)61,17 (1)
3Lotte van RossumLady Paparazzi't Hogeland's FerdinandBCNienoord60,41761,83 (3)59,00 (3)

B/D-B/E, proef 6 (5 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Fleur van BonVegasVader OnbekendBEVeendam e.o.69,58372,00 (1)67,17 (1)
2Amy StruikKantje's Special EspritLamento IllBDWijk, Manege67,58368,83 (2)66,33 (3)
 
3Olivia de NoordKantje's DirkReekamp's SaladinBDBongerd BV66,66766,50 (3)66,83 (2)
4Pascalle BoxmanIvy La Sydney--BDNiop64,83364,33 (4)65,33 (4)
5Sanne KoningNeronVader OnbekendBEZ.E.O.63,33363,00 (5)63,67 (5)

Terug naar de top

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 4
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 15:30

L1/D-L1/E, proef 10 (5 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Nardien EdensNE YankeeVader OnbekendL1DNiop63,08365,00 (1)61,17 (2)
2Kim VinkersTuaim Raissa Lady DHCoral RossL1DNienoord63,00063,50 (3)62,50 (1)
 
3Ilona v.d.BergConstantijn T.G.Cindy's Chevy TgL1DNienoord61,58363,50 (4)59,67 (3)
4Rochelle KaperBliksemVader OnbekendL1DRigolettoruiters61,25063,50 (2)59,00 (4)
5Dionne v.d. PloegHoneytanjaL'espritL1EMazeppa57,75058,00 (5)57,50 (5)

Terug naar de top

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 4
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 16:10

L2/D-L2/E, proef 14 (4 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Marit de LangeDuc--L2DVeendam e.o.65,08365,17 (1)65,00 (2)
 
2Annemiek BovenWester Aikema's DiezelHagelkruis ValentijnL2DVeendam e.o.64,33362,33 (3)66,33 (1)
3Esmee BoxmanSantosVader OnbekendL2DNiop64,08363,83 (2)64,33 (3)
4Ella OffenbergOrlandoOrchard BoginovL2EMenterwolderuiters63,00061,83 (4)64,17 (4)
xJennifer BakkerTrs JolieHeidehof's Don DiegoL2DNienoordNG0,00 (x)0,00 (x)

Terug naar de top

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 5
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 13:30

L1/A-L1/B, proef 10 (4 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Isis FleddermanDaisyVader OnbekendL1BMenterwolderuiters65,91769,33 (1)62,50 (1)
 
2Sofie HoekzemaZirocco goldZomerdijk's Willie WortelL1BZ.E.O.62,66765,33 (2)60,00 (2)
3Gwen BrontsemaBliksem Mc QueenNo Problem T.d.L1AZ.E.O.61,66764,83 (3)58,50 (4)
4Jessica HunzikerMattieRoetsenest's HummerL1BNienoord61,25063,83 (4)58,67 (3)

L1/C, proef 10 (3 combinaties)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Christel van der VeenKoedijk's TommyRalph He.stb.188L1COmmelanden64,66766,83 (1)62,50 (2)
 
2Robin WindstraCarlosCadillacL1CNienoord62,75062,83 (3)62,67 (1)
3Tirza SterenbergDijanka's JordyShamrock Mr. OliverL1CZ.E.O.61,25063,00 (2)59,50 (3)
xLoraine OudmanMelody--L1CGoorechtruitersNG0,00 (x)0,00 (x)

Terug naar de top

1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken BXM Ruitersport
3e prijs: Sjabrak Beterdier Osteopathie voor paarden (Annemarie Nijhof)

Ring 5
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 14:34

M1/P, proef 18 (8 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Esther CoenraadtsIgnadoJohnsonM1PNeta70,91770,50 (2)71,33 (1)
2Monique van der MeijSandokanJasper 366M1PNienoord70,41772,50 (1)68,33 (2)
 
3Merel KramerIvaristoUphillM1PMarneruiters67,33368,17 (4)66,50 (3)
4Margot ArkemaDe Haarhof Happy4feetZambukaM1PNienoord66,16768,50 (3)63,83 (5)
5Wendy KriessanForine GVivaldoM1PZ.E.O.64,66766,17 (5)63,17 (7)
6Aafke ScharftHollyConnaisseurM1PDelfzijl64,58364,50 (6)64,67 (4)
7Hilda VelthuisDamarilloDe NiroM1PNeta63,75063,83 (8)63,67 (6)
8Stephanie BerendsHello JazzJazzM1PAbdijruiters63,50063,83 (7)63,17 (8)

Terug naar de top

Rubriek aangeboden door:
HORSE Boutique Ruitersport( Zuidwending/Veendam)

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 5
Datum: 22-07-2018
Aanvang: 15:53

M2/P, proef 22 (8 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingprc.CH
1Shannon HolmesGiovanniFuchtels FloriscountM2PNeta70,66771,50 (1)69,83 (1)
2Nynke TilmaHype RwCharmeurM2PZ.E.O.65,08366,83 (2)63,33 (4)
 
3Laily Barelds-WillemsenHiltonZhivagoM2PNienoord65,08366,50 (3)63,67 (3)
4Marsha SmitsHighlightFlemminghM2PNiop64,08362,50 (5)65,67 (2)
5Monique JonkerAroshoeve's Don OliviusHeidehof's Don DiegoM2PNienoord63,58366,17 (4)61,00 (6)
6Patrick MarisEganoSan RemoM2PNienoord62,66762,50 (6)62,83 (5)
7Jessica MeiringGitheLord LeatherdaleM2PNeta60,50060,67 (8)60,33 (7)
8Leonie AikemaHumble BeeCharmeurM2PMarneruiters60,00061,00 (7)59,00 (8)

Terug naar de top

Rubriek aangeboden door:
De Boer , Horsetrucks en Paardentrailers

1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken BXM Ruitersport

Datum: 22-07-2018
Aanvang: 09:30

L/P, 1 parcours (29 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Mariol MiddelTribbianiAdlantus AsLPNeta064,16045,53064,16035,86
2Martijn VeenstraConradoCorrado ILPMazeppa071,77053,60071,77038,07
3Cynthia Van EerbeekIt's Andiamo JTLAndiamoLPOldambt074,99056,57074,99039,52
4Romy BabtistFendt SBMCantosLPVeendam e.o.068,67054,72068,67042,70
5Monique Mellema - PentengaGustinovUstinovLPNeta070,05053,04070,05437,77
6Larissa MolenkampIrelandCorlandLPBorgmerenruiters067,84450,15467,84  
7Marissa NiedorffLucky DivaFigaro XLPGoorechtruiters468,42051,56468,42  
8Cynthia Van EerbeekNicolas van het BevrijdthofDouglasLPOldambt470,03059,41470,03  
 
9Martijn VeenstraJack Daniel'SEl PrimeroLPMazeppa579,04055,70579,04  
10Jennifer BakkerGentlemanGrey TopLPNienoord582,08054,81582,08  
11Robbie - loes LeijtenIvy BlueZirocco BlueLPNienoord461,86450,29861,86  
12Merel HaafsChapoVainqueurLPBongerd867,34055,30867,34  
13Minka KroesGylomaKashmir Van SchuttershofLPNienoord470,86457,01870,86  
14Iris JansemaSummer TimeCatanoLPOldambt071,34852,46871,34  
15Lisa Van der MolenBruceMontrealLPBongerd982,83052,11982,83  
16Brian TerpstraIllinoisComme if FautLPOldambt460,35847,851260,35  
17Nettan GunnarssonHandsomeUkatoLPOldambt1263,20059,521263,2  
18Nienke DijkstraUzie QuatroOjasperLPAbdijruiters466,64853,001266,64  
19Minka KroesIlociaEricsonLPNienoord892,65457,041292,65  
20Demi MesanderFeminafleurBossLPNienoord462,101064,441462,1  
21Laurie KettingBarons Du RouetBalou Du RouetLPDelfzijl1085,97963,271985,97  
22Judith JansenEquadorLennardLPZ.E.O.1271,24859,012071,24  
23Chantal WindstraIslay'S MistNumero UnoLPNienoord686,24Vrijw  86,24  
24Nathalie WolthuisSkyscraper Ausberlin--LPNienoord982,53NG  82,53  
25Marissa NiedorffHiphopCaramboleLPGoorechtruiters1275,45   75,45  
xBeaudine HollemansGraciaQuerly ElvisLPVeendam e.o.Uit2       
 Andy KranenburgDiabellaVigaroLPNienoordUit11       
 Manon BusemannBaroncoBentoLPOldambtUit11       
 Petra MijnheerBlitzPadinusLPNetaUit2       

Terug naar de top

Springen Bixie AA

Datum: 22-07-2018
Aanvang: 12:00

AA/A-AA/B-AA/C-AA/D-AA/E, 1 parcours (0 combinaties gestart en nog 7 te gaan)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
xNol LapBixie pony AAARecreatie Sport KNHS
 Tess van der VriesTeddy--AABNienoord
 Danique TurksemaBixie pony AABRecreatie Sport KNHS
 Larissa AaldersBixie pony AABRecreatie Sport KNHS
 Thijmen LemstraBixie pony AACRecreatie Sport KNHS
 Lotte van RossumLady Paparazzi't Hogeland's FerdinandAACNienoord
 Danique GankemaDesmondDosatorAADNienoord

Terug naar de top

Springen Bixie A

Datum: 22-07-2018
Aanvang: 00:00

A/A-A/B-A/C-A/D-A/E, 1 parcours (0 combinaties gestart en nog 3 te gaan)
RangRuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
xNovalie SoetersBixie pony AAMazeppa
 Indy BlokzijlNebus DaisyVechtzicht's Cymro BachABFivelruiters
 Mirre SterenbergJordy AC 

Terug naar de top

1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken Manege de Dollard

Datum: 22-07-2018
Aanvang: 00:00

M/P, 1 parcours (23 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Ella HuizingaH.M. de VosEmilionMPZ.E.O.063,80056,46063,8033,07
2Rene Van der HeulFireballArezzo VDLMPNiop069,48064,85069,48037,12
3Demi HerderGreat GirlVader OnbekendMPNeta462,07058,03462,07  
4Bert WiertsFabiolaNabab De ReveMPNiop462,81055,61462,81  
5Rianne VisscherIbiza SQuasimodo Vd MolendreefMPNiop464,70055,53464,7  
6Robert HavingaHenco's HurricaneCrespo VDLMPNienoord466,51061,37466,51  
 
7Brian TerpstraGulf's Emir--MPOldambt460,87452,57860,87  
8Maurice StevensIdolStarpowerMPNienoord466,20462,41866,2  
9Elmar Van HoornIt's Highlander van de KalevalleiKannan X-6261 SbsMPGoorechtruiters067,89862,33867,89  
10Raiyah Van DintherFifty Fifty van Boven De WevelsVader OnbekendMPNienoord462,89849,621262,89  
11Nettan GunnarssonFlower by kenzoMichaelMPOldambt867,171262,362067,17  
12Sofia TuomistoDollards HikinaZirocco BlueMPDrakoruters863,90   63,9  
13Celeste Van der PoelEolita KVerdiMPDoorzetters864,44   64,44  
14Rowena BoverhofAMS FernandoCorlandMPBongerd865,85   65,85  
15Elmar Van HoornHomerun p.s.Marome NwMPGoorechtruiters1386,47   86,47  
16Simone BenthemDynamiteNumero UnoMPVeendam e.o.1875,51   75,51  
xMarissa NiedorffHarthos-h.Arthos RMPGoorechtruitersUit1       
 Romy BabtistAmaretto Disaronno sbmCantosMPVeendam e.o.Uit1       
 Rana DalenoordGrenobleVleutMPNiopUit1       
 Gerjanne Van den BeltHello TwisterTwister De La PommeMPBorgmerenruitersUit1       
 Emile DrenthDomanthaVinginoMPDriesporenUit11       
 Chantal WindstraHelios vd nosahoeveNumero UnoMPNienoordUit1       
 Rianne VisscherDeflynnDouglasMPNiopVrijw       

Terug naar de top

Rubriek aangeboden door:
ALUNOORD dakgotenspecialist Lageland

1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs; Deken De Boer, Horsetrucks en Paardentrailers

Datum: 22-07-2018
Aanvang: 00:00

Z/P, 1 parcours (9 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1
1Maurice StevensGypsy d' usanceNamelus RZPNienoord473,40062,33473,4
2Rianne VisscherHollernoBaltic VDLZPNiop473,66454,43873,66
3Chantal WindstraFoberlinaAdvanceZPNienoord1269,01053,831269,01
 
4Sofia TuomistoDollards FrikiWinstonZPDrakoruters1375,31   75,31
5Demi HerderGuppieVader OnbekendZPNeta1479,36   79,36
6Bert WiertsGamillusJodokusZPNiop1879,49   79,49
xAnnelinde HovingHS Agri's FanaticUltimoZPGoorechtruitersUit1     
 Chantal WindstraZellyKojakZPNienoordVrijw     
 Martijn VeenstraGrutte GeartClearwayZPMazeppaVrijw     

Terug naar de top

Rubriek aangeboden door:
De Boer , Horsetrucks en Paardentrailers

1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken VIROL b.v. Scheemda/Winschoten

Datum: 22-07-2018
Aanvang: 00:00

ZZ/P, 1 parcours (7 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2sptn.tottijd1sptn3tijd3
1Rianne VisscherGalernoBaltic VDLZZPNiop470,67055,92470,67030,58
2Minka HaverkampGermeta wMr. BlueZZPGoorechtruiters470,84055,96470,84032,22
 
3Lynn BulthuisDollards Cracker JackVeneurZZPZ.E.O.071,06458,78471,06032,83
4Rianne VisscherCudame P.Quasimodo ZZZPNiop469,20055,00469,2831,61
5Elmar Van HoornFender P.S.Carthino ZZZPGoorechtruiters678,05460,681078,05  
6Rana DalenoordWaligra HDiamant D.se.ZZPNiop1791,35   91,35  
7Willem WiertsGrand Prix BBSpartacusZZPNiop2087,36   87,36  

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)