Lijst gemaakt op: 20-07-2018 12:26:53

1e prijs Deken EPPLEJECK

Ring 1
Datum: 21-07-2018
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
08:30Loreen HagedoornDaisy''s DamingoIitshi van de LeliaardZ1D26Veendam e.o.
08:39Anouk De LangeRamboKielshoop HoneyhillZ1E26Veendam e.o.
08:48Fleur SmitsGoldwin's Hoeve's DylanoDe Goede Ree Now Or NeverZ1D26Niop
08:57Liz BoumanWesterhuis ZorroBrouwershaven's Diamond HitZ1D26Z.E.O.
09:06Femke VerkleySilvester--Z1E26Niop
09:15Julot ScheidemaElena EclipseElandoZ1E26Bongerd
09:24Myrthe SmitVanda's San-JoseFrench BuffetZ1E26Nienoord



1e prijs: Deken EPPLEJECK

Extra prijs: PAARDENBEELD voor de hoogste score in kür ( Z2 pony's/Z2 en ZZL paarden) aangeboden door bronzenpaarden.nl

Ring 1
Datum: 21-07-2018
Aanvang: 09:33

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:33Jette van der veenTerra Nova's ZemblaOrchard BoginovZ2E91Veendam e.o.
09:42Desiree VeenstraLe MatsjoLeuns Veld's ElegantZ2D91Nienoord
09:51Bente FeenstraCliffCalypsoZ2D91Nienoord
10:00Yvette OudmanDiorHagelkruis ValentijnZ2E91Z.E.O.
10:09Liz BoumanRubyOrchard Red PrinceZ2D91Z.E.O.



1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 1
Datum: 21-07-2018
Aanvang: 10:18

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
10:18Patrick TrijbelsSamoerai van de AdelaarshoeveKrimh OxZ2C91Niop



Rubriek aangeboden door:
De Boer , Horsetrucks en Paardentrailers

1e prijs: EPPLEJECK

Extra prijs: PAARDENBEELD voor de hoogste score in kür( Z2 pony's/Z2 en ZZL paarden) aangeboden door bronzenpaarden.nl

Ring 1
Datum: 21-07-2018
Aanvang: 10:42

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
10:42       
10:51Stephanie BerendsSipko's ColoradoSpecial DZZLP34Abdijruiters
11:00Karlijn VeentjerQueensberry BGFQuintenderZZLP34Veendam e.o.
11:09Dieuwertje HermesEmpireApacheZZLP34Ommelanden
11:18Maaike SlootwegSanto's ZhivagoLondonderryZZLP34Neta
11:27Britt MuisIt's Britt's HebbeOlgert 445ZZLP34Veendam e.o.
11:36Stephanie BerendsGiorgioBordeauxZZLP34Abdijruiters



1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 2
Datum: 21-07-2018
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
08:30Beate KuipersRobyn fan BommelsteynSipke 450BP6Nienoord
08:38Annelotte v.SantbrinkAngelTango De LuxBP6Ravenruiters
08:46Inge ten SeldamDi CaprioDimaggioBP6Niop
08:54Ymke de WitEnyaVader OnbekendBP6Nienoord
09:02Desireé BontZylence of GoldCabochonBP6Borgmerenruiters
09:10Esmee IwemaDekema's DesilindeVicBP6Bongerd
09:18Inge Staal-KramerHeldin tettieCarlton Hill VDLBP6Nienoord
09:26Inge NieuwenhuisHongkong R.W.Cachet LBP6Blauwe Ruiters
09:34Maaike WesterhofCasinaVermontBP6Wijk, Manege
09:42Yoëla VenemaBaronnettePainted BlackBP6Veendam e.o.
09:50Angela WieringaJoie De VivreEtoile D.e.s.BP6Veendam e.o.



1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken Manege de Dollard

Ring 2
Datum: 21-07-2018
Aanvang: 10:15

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
10:15Teatske BunschotenHip Hop GWHaicoL2P14Z.E.O.
10:23Esmee MeilinkHaitske fan WiardastateHaitse Fan 'e WigeriL2P14Nienoord
10:31Margot ArkemaDe Haarhof GarfieldZambukaL2P14Nienoord
10:39Adrienne FlipsenIntimoDream BoyL2P14Waddenruiters
10:47Emma WaddingtonIvagoZhivagoL2P14Veendam e.o.
10:55Ennie LalkensIzaConnaisseurL2P14Rigolettoruiters
11:03Randy BlomImpressionNegroL2P14Niop
11:11Lukien KruiterE - HighnessClinton IL2P14Driesporen
11:19Dianne BronIsa FaylinnChin Chan KL2P14Ommelanden
11:27Karlijn v. VugtIcarusSezuanL2P14Blauwe Ruiters
11:35Teatske BunschotenFlorissant GWFloriscount IL2P14Z.E.O.
11:43Simone BenthemIsidoorIPS Bon BravourL2P14Veendam e.o.



1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: SALVA Ruitersport (Coaching en educatie)

Ring 3
Datum: 21-07-2018
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
08:30Daniëlle v. BergenImagine of GoldUphillL1P10Borgmerenruiters
08:38Larissa MolenkampInvesterIPS Bon BravourL1P10Borgmerenruiters
08:46Daphne ReindersHartuna SLVivaldiL1P10Z.E.O.
08:54Amber KramerFarrahJohnsonL1P10Marneruiters
09:02Rian ScholtensZi ZandtiagoCaricelloL1P10Fivelruiters
09:10Martin UeffingFalcoFoundationL1P10Nienoord
09:18Simone BenthemHope of gloryVader OnbekendL1P10Veendam e.o.
09:26Iris Holt-KeddeTrisca's Happyness HWinningmoodL1P10Nienoord
09:34Michelle SchluterCayenneL EspoirL1P10Rigolettoruiters
09:42Patrick MarisUnique van de Applonia HoeveTsjalle 454L1P10Nienoord
09:50Féline BakkerFinnNumero UnoL1P10Z.E.O.
09:58Paula KoenesIlianCharmeurL1P10Z.E.O.
10:06Karlijn v. VugtIce De JeuChagall D&rL1P10Blauwe Ruiters
10:14Arenda FaberJasmijn HChippendaleL1P10Nienoord
10:22Monique van der MeijVeroniqueBeart 411L1P10Nienoord



Rubriek aangeboden door:
De Boer , Horsetrucks en Paardentrailers

1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Sjabrak de Boer horsetrucks en paardetrailers

Extra prijs: PAARDENBEELD voor de hoogste score in kür( Z2 pony's/Z2 en ZZL paarden) aangeboden door bronzenpaarden.nl

Ring 3
Datum: 21-07-2018
Aanvang: 10:45

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
10:45Gulizar KiezebrinkBlack DreamRonaldoZ2P30Nienoord
10:54Joyce v.d. WaterRoyal FutureRoulettoZ2P30Neta
11:03Lisanne DinkelaGrandeurOliviZ2P30Z.E.O.
11:12Regina Vos-SmitDolitteScandicZ2P30Z.E.O.
11:21Jackelien OttenFaye RougeBelissimo MZ2P30Boterdiep Ruiters
11:30Ykje BaronSBS Dancing DelightDon DiamondZ2P30Nienoord
11:39Margot ArkemaDe Haarhof GavaristoTangoZ2P30Nienoord



Verenigingskampioenschap

Ring 4
Datum: 21-07-2018
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
08:30Lotte van RossumLady Paparazzi't Hogeland's FerdinandBC6Nienoord
08:38Elisa WeitesMolendijk's CheriefAberaeron ArbenigwrBC6Goorechtruiters
08:46Nikita SmitTeunishoeve JoPoppings MachoBD6Goorechtruiters
08:54Rian Van der VeenBentleyCorsoBD6Goorechtruiters
09:02Sanne KoningNeronVader OnbekendBE6Z.E.O.
09:10Celine KrijgsheldRiskantRiccioL1E10Nienoord
09:18Gwen BrontsemaBliksem Mc QueenNo Problem T.d.L1A10Z.E.O.
09:26Alyanne LentingFemkeWester Aikema's NorbertL2D14Z.E.O.
09:34Daniel VogelaarBrendaVechtzicht's CometL2B14Nienoord
09:42Britt HummelSandokanNadirL2D14Nienoord
09:50Dominique WeemhofBraien--L2D14Goorechtruiters
09:58Indy De WeerdtOosterhof''s KentijnHagelkruis ValentijnM1E18Z.E.O.
10:06Anniek LudolphieGood Luck Manoa BP6Goorechtruiters
10:14Annelinde HovingHS Agri's Coberlina ZCasimoBP6Goorechtruiters
10:22Naomi MoorlagIgnacia ZCalvino ZBP6Goorechtruiters
10:30Ilse HaverkampHero-wGlasgow-w Vh MerelsnestBP6Goorechtruiters
10:38pauze (15 min.)      
10:53Eline PostVeronaHaarlemBP6Goorechtruiters
11:01Minka HaverkampImagine-RosaNumero UnoBP6Goorechtruiters
11:09Marleen AtzemaAndrettiGentlemanL2P14Goorechtruiters
11:17Féline BakkerFinnNumero UnoL1P10Z.E.O.
11:25Jonieke myranne RienstraSpeedyLe MatsjoL1P10Goorechtruiters
11:33Annemarie Brontsema - KlontFerroAaronL1P10Z.E.O.
11:41Paula KoenesIlianCharmeurL1P10Z.E.O.
11:49Patrick MarisUnique van de Applonia HoeveTsjalle 454L1P10Nienoord
11:57Iris Holt - KeddeTrisca's Happyness HWinningmoodL1P10Nienoord
12:05Esmee MeilinkHaitske fan WiardastateHaitse Fan 'e WigeriL2P14Nienoord
12:13Wendy KriessanForine GVivaldoM1P18Z.E.O.
12:21Monique Van der MeijSandokanJasper 366M1P18Nienoord



Extra prijs: PAARDENBEELD voor de hoogste score in kür( Z2 pony's/Z2 en ZZL paarden) aangeboden door bronzenpaarden.nl

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 1
Datum: 21-07-2018
Aanvang: 14:00

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging



Rubriek aangeboden door:
Dun Agro Hemp., Oude Pekela

Extra prijs: PAARDENBEELD voor de hoogste score in kür( Z2 pony's/Z2 en ZZL paarden) aangeboden door bronzenpaarden.nl

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 1
Datum: 21-07-2018
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging



Rubriek aangeboden door:
De Boer , Horsetrucks en Paardentrailers

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Extra prijs: PAARDENBEELD voor de hoogste score in kür( Z2 pony's/Z2 en ZZL paarden) aangeboden door bronzenpaarden.nl

Ring 1
Datum: 21-07-2018
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging



1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 3
Datum: 21-07-2018
Aanvang: 14:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging



1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken Manege de Dollard

Ring 3
Datum: 21-07-2018
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging



1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 4
Datum: 21-07-2018
Aanvang: 14:00

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging



1e prijs: Deken EPPLEJECK

Ring 4
Datum: 21-07-2018
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging



1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: SALVA Ruitersport (Coaching en educatie)

Ring 4
Datum: 21-07-2018
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging



L springen eerste manche
2e manche aansluitend aan eerste manche L

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Datum: 21-07-2018
Aanvang: 09:00

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Tatum KlinkhamerBositaSunwillow IrvingLB1Z.E.O.
2Anna StevensEmmely's JelleWheemhoeve's IcarusLB1Z.E.O.
3Joey Kiekebeldde wijk's LenaVader OnbekendLB1Wijk, Manege
4Marissa SluiterCasperhof's Lucky RoosCasperhof's FreddyLC1Goorechtruiters
5Robin WindstraCarlosCadillacLC1Nienoord
6Isa PardijsJacodi's Rizja's RheeceJacodi's Anja's AdinoLC1Z.E.O.
7Danique HueskenSilver Dance--LC1Neta
8Thijmen Van MispelaarMis' Polka DotValentinoLC1Mazeppa
9Geline MellemaIgorOrlandoLD1Oldambt
10Laurie KettingOrchid's MillenniumKantje's RonaldoLD1Delfzijl
11Lotte SluiterFlorien--LD1Goorechtruiters
12Tirza SterenbergSpecial AgentSir DurkLD1Z.E.O.
13Sytze Van DellenNarouscha ASGKwaliteit van Orchid'sLD1Nienoord
14Marchelle DamGiorgio ArmaniKantje's RonaldoLD1Z.E.O.
15Tatum KlinkhamerShilaMagic Roses CocktailLD1Z.E.O.
16Geline MellemaHoppenhof's PedroMake My WorldLD1Oldambt
17Jolienke HuismanGeorgeCallowfeenish BuachaillLD1Oldambt
18Marchien ZuidemaHacieni MMPhin PhinLE1Niop
19Anouk De LangeRamboKielshoop HoneyhillLE1Veendam e.o.



M en Z springen pony's
Aansluitend aan 2e manche L.

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Datum: 21-07-2018
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Tirza SterenbergDijanka's JordyShamrock Mr. OliverMC1Z.E.O.
2Elana Van BeemEasy JumperKenafMC1Nienoord
3Chantal WindstraSulaatik's PerformanceSulaatik's Peter PanMD1Nienoord
4Illyssia GijsenChallengerMoorland Mac DaraMD1Oldambt
5Jennifer BakkerTrès JolieHeidehof's Don DiegoMD1Nienoord
6Sytze Van Dellenmistery ASG--ZC1Nienoord
7Chantal WindstraOrchid's NaviKantje's CarlandoZD1Nienoord
8Emile DrenthPrinceton Van De Beekerheide ZD1Driesporen
9Dion FrankeLandsmaat AbbySummerfield CrescendZD1Nienoord
10Chantal WindstraSulaatik's PalieterSulaatik's Peter PanZD1Nienoord
11Nina SmidNicky--ME1Driesporen



ZZ springen pony's
Aansluitend aan eerste manche M en Z, daarna tweede manche M,Z en ZZ

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Datum: 21-07-2018
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Emile DrenthOscar van de BeekerheideOrchid's FlorisZZD1Driesporen
2Chantal WindstraSulaatik's MancinieMarrondales MacintoshZZD1Nienoord



Verenigingskampioenschap springen

Aanvang ongeveer 12.00 uur

Datum: 21-07-2018
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Joan WaltersNella V.stal NieuwlandVader OnbekendBA1Nienoord
2Robin WindstraRossum's C'est La VieSulaatik's Peter PanBD1Nienoord
3Nikita SmitTeunishoeve JoPoppings MachoBD1Goorechtruiters
4Josephine van DamChess--BD1Goorechtruiters
5Lisanne DamHans van de KalevalleiHalifaxBD1Z.E.O.
6Jessica HunzikerPretendent De CivryKantje's RonaldoBD1Nienoord
7Kim VinkersTuaim Raissa Lady DHCoral RossBD1Nienoord
8Marissa SluiterCasperhof's Lucky RoosCasperhof's FreddyLC1Goorechtruiters
9Lotte SluiterFlorien--LD1Goorechtruiters
10Marchelle DamGiorgio ArmaniKantje's RonaldoLD1Z.E.O.
11Tatum KlinkhamerShilaMagic Roses CocktailLD1Z.E.O.
12Tirza SterenbergSpecial AgentSir DurkLD1Z.E.O.
13Ivar BoumanAntares SBLupicorBP1Z.E.O.
14Naomi MoorlagIgnacia ZCalvino ZBP1Goorechtruiters
15Indira BloemSambucaSandro Boy JuniorBP1Goorechtruiters
16Nienke WiersemaFandoreCarthino ZBP1Z.E.O.
17Sharon GlazenburgWorianteCarlandBP1Goorechtruiters
18Dorien Pardijs - BaasI'm on time MZI'm special de muzeBP1Z.E.O.
19Marleen AtzemaAndrettiGentlemanBP1Goorechtruiters
20Louise BerenpasElethaVerdiBP1Nienoord
21Annelinde HovingHS Agri's Coberlina ZCasimoBP1Goorechtruiters
22Chantal WindstraIslay'S MistNumero UnoLP1Nienoord
23Marissa NiedorffLucky DivaFigaro XLP1Goorechtruiters
24Demi MesanderFeminafleurBossLP1Nienoord
25Ilse HaverkampHero-wGlasgow-w Vh MerelsnestLP1Goorechtruiters
26Andy KranenburgDiabellaVigaroLP1Nienoord
27Minka HaverkampImagine-RosaNumero UnoLP1Goorechtruiters
28Ella HuizingaH.M. de VosEmilionMP1Z.E.O.



Aanvang ongeveer 14.00 uur
B springen pony's

1e prijs: Deken EPPLEJECK

Datum: 21-07-2018
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Joan WaltersNella V.stal NieuwlandVader OnbekendBA1Nienoord
2Jessica HunzikerMattieRoetsenest's HummerBB1Nienoord
3Sofie HoekzemaZirocco goldZomerdijk's Willie WortelBB1Z.E.O.
4Robin WindstraW&W's Sambie BC1Nienoord
5Marit PrinsDonniek BC1Biessum VOF
6Gemma Van Dellenmistery ASG--BC1Nienoord
7Nikita SmitTeunishoeve JoPoppings MachoBD1Goorechtruiters
8Anna StevensSnowflake BD1Z.E.O.
9Dominique WeemhofBraien--BD1Goorechtruiters
10Kim VinkersTuaim Raissa Lady DHCoral RossBD1Nienoord
11Amy StruikKantje's Special EspritLamento IllBD1Wijk, Manege
12Josephine van DamChess--BD1Goorechtruiters
13Nanke MartiniEmielEagleBD1Nienoord
14Hieke De LangeCessa's DylanJasperBD1Z.E.O.
15Esmeralda OrselBrittas BayVader OnbekendBD1Driesporen
16Lisanne DamHans van de KalevalleiHalifaxBD1Z.E.O.
17Wouter DijkstraMr. JonesReekamp's SaladinBD1S.E.O.
18Jessica HunzikerPretendent De CivryKantje's RonaldoBD1Nienoord
19Robin WindstraRossum's C'est La VieSulaatik's Peter PanBD1Nienoord
20Annaleen PomperHaverlaUp To DateBE1Nienoord
21Mara SmitWubanaLupicorBE1Goorechtruiters
22Julot ScheidemaElena EclipseElandoBE1Bongerd
23Lotte van den DonkerMiss PommelyZiezoBE1Bongerd
24Hester SchrikMr TArthos RBE1Driesporen



Aanvang ongeveer 15.30 uur
B springen paarden

1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken PODA omheiningen, Groningen

Datum: 21-07-2018
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Marleen AtzemaAndrettiGentlemanBP1Goorechtruiters
2Anne De RegtIl Divo TNI'm Special de MuzeBP1Z.E.O.
3Sharon DeliesDon DiabloVivienne's Vision Of FreedomBP1Nienoord
4Marlyn MulderGalanteVDL WittingerBP1Abdijruiters
5Simone BenthemHighnessChello Ill VDLBP1Veendam e.o.
6Sytze Van DellenMister Hood ASGKalushaBP1Nienoord
7Elana Van BeemMississippi OptimaNabab De ReveBP1Nienoord
8Piet MellemaIppo UnoNumero UnoBP1Oldambt
9Vivien BosJaistannieBiscayoBP1Oldambt
10Carmen GrasHelsinki fdDakota VDLBP1Veendam e.o.
11Florien BleijenbergDivaWhistlerBP1Nienoord
12Nienke WiersemaFandoreCarthino ZBP1Z.E.O.
13Anna StevensFlashdanceKashmir Van SchuttershofBP1Z.E.O.
14Ivar BoumanAntares SBLupicorBP1Z.E.O.
15Sharon GlazenburgWorianteCarlandBP1Goorechtruiters
16Naomi MoorlagIgnacia ZCalvino ZBP1Goorechtruiters
17Dorien Pardijs - BaasI'm on time MZI'm special de muzeBP1Z.E.O.
18Josine KrijnenDylano ZIndouglas Van Het BevrijdthofBP1Nienoord
19Louise BerenpasElethaVerdiBP1Nienoord
20Annelinde HovingHS Agri's Coberlina ZCasimoBP1Goorechtruiters
21Illyssia GijsenCachos ZCachasBP1Oldambt
22Marissa NiedorffHaiko boyInshallah De MuzeBP1Goorechtruiters
23Anne De RegtMandySpartacusBP1Z.E.O.
24Indira BloemSambucaSandro Boy JuniorBP1Goorechtruiters