Lijst gemaakt op: 09-02-2018 14:02:01

Regio Kampioenschappen Groningen, Tolbert

DEKENS aangeboden door EPPLEJECK

Datum: 10-02-2018
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
08:30Indy De WeerdtOosterhof''s KentijnHagelkruis ValentijnL2E14Z.E.O.
08:38Loreen HagedoornSon of SandreoSandreoL2E14Veendam e.o.
08:46Myrthe GelingVanda's SambucaHagelkruis ValentijnL2E14Veendam e.o.
08:54Angela Van DuinenNikitaOnbekendL2D14Nienoord
09:02Jolienke HuismanEstelleLuckington DefenderL2D14Oldambt



Regio Kampioenschappen Groningen, Tolbert

L1 pony's

Datum: 10-02-2018
Aanvang: 09:10

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:10Isis FleddermanDaisyVader OnbekendL1B10Menterwolderuiters
09:18Sofie HoekzemaZirocco goldZomerdijk's Willie WortelL1B10Z.E.O.
09:26Robin WindstraCarlosCadillacL1C10Nienoord
09:34Kim VinkersTuaim Raissa Lady DHCoral RossL1D10Nienoord
09:42Silke FleddermanLudinga ZoeLeuns Veld's LordL1D10Menterwolderuiters
09:50Valerie OrselRozaHoppenhof's ErwinL1D10Driesporen
09:58Marit De LangeDuc--L1D10Veendam e.o.
10:06Evelyn SpeelmanWesterveld's LieveHolthausen Frodo IIL1E10Driesporen



Regio Kampioenschappen Groningen, Tolbert

B pony's

Datum: 10-02-2018
Aanvang: 10:28

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
10:28Gwen BrontsemaBliksem Mc QueenNo Problem T.d.BA6Z.E.O.
10:36Indy BlokzijlNebus DaisyVechtzicht's Cymro BachBB6Fivelruiters
10:44Daniel VogelaarBrendaVechtzicht's CometBB6Nienoord
10:52Jessica HunzikerMattieRoetsenest's HummerBB6Nienoord
11:00Rowinza Van der KampOosteind's GiblyWeydown LionheartBB6Z.E.O.
11:08Pascalle BoxmanIvy La Sydney--BD6Niop
11:16Jolienke HuismanGeorgeCallowfeenish BuachaillBD6Oldambt
11:24Rochelle KaperBliksemVader OnbekendBD6Rigolettoruiters
11:32Kelsey FoedererNo FearOrchard D'avranchesBD6Woudruiters
11:40Fleur Van BonVegasVader OnbekendBE6Veendam e.o.
11:48Gemma Van Dellenpascha ASG--BC6Nienoord



Regio Kampioenschappen Groningen, Tolbert

Z pony's cat. C

Datum: 10-02-2018
Aanvang: 13:00

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
13:00Patrick TrijbelsSamoerai van de AdelaarshoeveKrimh OxZ1C26Niop



Regio Kampioenschappen Groningen, Tolbert

Z1 pony's cat. DE

Datum: 10-02-2018
Aanvang: 13:08

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
13:08Bente FeenstraCliffCalypsoZ1D26Nienoord
13:16Chantal WindstraSulaatik's MancinieMarrondales MacintoshZ1D26Nienoord
13:24Yvette OudmanDiorHagelkruis ValentijnZ1E26Z.E.O.
13:32Ilona Van den BergMambo van DuurMiltonZ1D26Nienoord
13:40Veerle KramerBeau Bon JoliRoestenest's EscapadeZ1E26Rigolettoruiters
13:48Jette van der veenTerra Nova's ZemblaOrchard BoginovZ1E26Veendam e.o.
13:56Julot ScheidemaElena EclipseElandoZ1E26Bongerd
14:04Femke VerkleySilvester--Z1E26Niop
14:12Loreen HagedoornDaisy''s DamingoIitshi van de LeliaardZ1D26Veendam e.o.
14:20Myrthe SmitVanda's San-JoseFrench BuffetZ1E26Nienoord
14:28Fleur SmitsGoldwin's Hoeve's DylanoDe Goede Ree Now Or NeverZ1D26Niop
14:36Nynke EisenDanny BVivienne's Vision Of FreedomZ1E26Mazeppa
14:44Lauren KokLion--Z1E26Nienoord



Regio Kampioenschappen Groningen, Tolbert

Z2 pony's cat DE 1e proef

Datum: 10-02-2018
Aanvang: 14:52

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
14:52Liz BoumanRubyOrchard Red PrinceZ2D91Z.E.O.



Regio Kampioenschappen Groningen, Tolbert

Z2 paarden 1e proef

Datum: 10-02-2018
Aanvang: 15:20

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
15:20Stephanie BerendsGiorgioBordeauxZ2P30Abdijruiters
15:28Nynke TilmaFast and Furious RwWestpointZ2P30Z.E.O.
15:36Maaike SlootwegSanto's ZhivagoLondonderryZ2P30Neta
15:44Marten LuitenFynonaAmpèreZ2P30Neta
15:52Ykje BaronJitze fan Bronny FriesiansTsjalle 454Z2P30Nienoord
16:00Kathy RoggenCaptain K.JohnsonZ2P30Mazeppa



Regio Kampioenschappen Groningen, Tolbert

ZZL paarden 1e proef

Datum: 10-02-2018
Aanvang: 16:15

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
16:15Marloes OosterhofGabbanaBretton WoodsZZLP34Veendam e.o.
16:23Bronno BloemFamousStedingerZZLP34Bongerd
16:31Maaike SlootwegGinoAndrettiZZLP34Neta
16:39Callista LeeuwerkeSanto's Fatal-LoveLauries CrusadorZZLP34Oldambt
16:47Stephanie BerendsSipko's ColoradoSpecial DZZLP34Abdijruiters



Regio Kampioenschappen Groningen, Tolbert

Z1 paarden

Datum: 10-02-2018
Aanvang: 17:30

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
17:30Wendy KriessanWizzelRousseauZ1P26Delfzijl
17:38Jackelien OttenFaye RougeBelissimo MZ1P26Boterdiep Ruiters
17:46Monique FrikYmte Fan De KoarndykUlbert 390Z1P26Neta
17:54Joyce Van de WaterRoyal FutureRoulettoZ1P26Neta
18:02Lian RossinghGrand slamApacheZ1P26Woudruiters
18:10Ykje BaronSBS Dancing DelightDon DiamondZ1P26Nienoord
18:18Manon VeltmanSipko's GrenobleOscarZ1P26Waddenruiters
18:26Linda KouwenhovenSuperhorse Glenn HillCarlton Hill VDLZ1P26Neta
18:34Marloes OosterhofGiseleJazzZ1P26Veendam e.o.
18:42Margot ArkemaDe Haarhof GavaristoTangoZ1P26Nienoord



Regio Kampioenschappen Groningen, Tolbert

Kür op muziek Z2 pony's cat. DE

Datum: 10-02-2018
Aanvang: 19:30

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
19:30       



Regio Kampioenschappen Groningen, Tolbert

Kür op muziek Z2 paarden

Datum: 10-02-2018
Aanvang: 19:38

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
19:38       
19:46       
19:54       
20:02       
20:10       
20:18       



Regio Kampioenschappen Groningen, Tolbert

Kür op muziek ZZL paarden

Datum: 10-02-2018
Aanvang: 20:26

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
20:26       
20:34       
20:42       
20:50       
20:58