Lijst gemaakt op: 18-07-2019 21:14:41

M1 pony's cat. DE 1e proef

Ring 1
1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Sjabrak Eemsned Losdorp

Datum: 21-07-2019
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
08:30Sanne KoningNeronVader OnbekendM1E18Z.E.O.
08:38Charisse De WolffGoodlands JennyMurvey BennyM1D18Woudruiters
08:46Mirthe Van den HovenDoe DoeBrandy XIIIM1D18Menterwolderuiters
08:54Desiree VeenstraLively LadyLe MatsjoM1D18Nienoord
09:02Ella OffenbergOrlandoOrchard BoginovM1E18Menterwolderuiters
09:10Loreen HagedoornSon of SandreoSandreoM1E18Veendam e.o.



M1 paarden 1e proef

Ring 1
1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken W & L Stables, Beerta

Datum: 21-07-2019
Aanvang: 09:18

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:18Linda KouwenhovenSuperhorse Joie de VivreEtoile D.e.s.M1P18Neta
09:26Mirjam DrenthFormidableFor RomanceM1P18Delfzijl
09:34Inge NieuwenhuisHongkong R.W.Cachet LM1P18Blauwe Ruiters
09:42Adrienne FlipsenIntimoDream BoyM1P18Waddenruiters
09:50Gerjanne Van den BeltJumboLord LeatherdaleM1P18Borgmerenruiters
09:58Arenda FaberJasmijn HChippendaleM1P18Nienoord
10:06pauze (15 min.)      
10:21Paula KoenesIlianCharmeurM1P18Z.E.O.
10:29YoŽla VenemaBaronnettePainted BlackM1P18Veendam e.o.
10:37Linda KouwenhovenSuperhorse John player specialEverdaleM1P18Neta
10:45Mirjam DrenthDanteDante WeltinoM1P18Delfzijl



M2 paarden 1e proef

Ring 1
Aangeboden door: Horse Boutique

1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken Poda, omheiningen

Datum: 21-07-2019
Aanvang: 10:53

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
10:53Annelous GroenwoldVampireKarandasjM2P22Veendam e.o.
11:01Fťline BakkerFinnNumero UnoM2P22Z.E.O.
11:09Stephanie BerendsSipko's it's possibleOliviM2P22Abdijruiters
11:17Larissa MolenkampInvesterBon BravourM2P22Borgmerenruiters
11:25Anne-Frederieke HulsFlinstoneUphillM2P22Woudruiters
11:33Bodien GrijpstraMatsje BVGjalt 426M2P22Smidshorn



L1 pony's 1e proef

Ring 2
Aangeboden door: Tui at Home, Titia Doornbos-Clevering

1e prijs: Deken EPPLEJECK

2e prijs cat. DE: Sjabrak Eemsned, Losdorp

Datum: 21-07-2019
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
08:30Luna SteenCasper--L1B10Marneruiters
08:38Tess van der VriesTeddy--L1B10Nienoord
08:46Marissa SluiterCasperhof's Lucky RoosCasperhof's FreddyL1C10Goorechtruiters
08:54Loraine OudmanMelody--L1C10Goorechtruiters
09:02Dianthe AanenRoos VK--L1C10Z.E.O.
09:10Sabine Van der VeldeJuventusDesperadoL1E10Nienoord
09:18Gwen BrontsemaAinsleyAmonza OxL1D10Z.E.O.
09:26Karlijn SantbrinkStormVader OnbekendL1D10Ravenruiters
09:34Lotte van den DonkerMiss PommelyZiezoL1E10Bongerd
09:42Evelyn SpeelmanReekamp's SloganWayland LoganberryL1D10Driesporen
09:50pauze (15 min.)      



L2 pony's 1e proef

Ring 2
Aangeboden door: Beterdier, Osteopathie, Drieborg

1e prijs: Deken EPPLEJECK

2e prijs cat. DE: Bon voor behandeling Beterdier
3e prijs cat. DE: Sjabrak Eemsned, Losdorp

Datum: 21-07-2019
Aanvang: 10:05

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
10:05Sofie HoekzemaZirocco goldZomerdijk's Willie WortelL2B14Z.E.O.
10:13Joan WaltersNaomi--L2C14Nienoord
10:21Leonie DrenthPol's MaxJustice H.R.L2D14Driesporen
10:29Jolienke HuismanDiorHolthausen Frodo IIL2D14Oldambt
10:37Patrick TrijbelsCastlerock van de AdelaarshoeveCapaccio Van Orchid'sL2D14Niop
10:45Pascalle BoxmanIvy La Sydney--L2D14Niop
10:53Valerie OrselHagelkruis BastiaanLeuns Veld's LordL2E14Driesporen



M pony's cat. ABC

Ring 3
1e prijs: Deken EPPLEJECK

Datum: 21-07-2019
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
08:30Isis FleddermanDaisyVader OnbekendM1B18Menterwolderuiters



M2 pony's cat. DE 1e proef

Ring 3
1e prijs: Deken EPPLEJECK

Datum: 21-07-2019
Aanvang: 08:38

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
08:38Evelyn SpeelmanWesterveld's LieveHolthausen Frodo IIM2E22Driesporen
08:46Marieke FlinkertSchermeer's Hof TsarinaHeidehof's Don DiegoM2D22Advendo
08:54Myrthe GelingVanda's SambucaHagelkruis ValentijnM2E22Veendam e.o.
09:02Ruth GjaltemaSunshineDaedalus SdmM2E22Mazeppa
09:10Fleur Van BonVitell WVita Nova's HanassieM2D22Veendam e.o.
09:18pauze (15 min.)      



Z1 paarden 1e proef

Ring 3
Aangeboden door: W & L Stables, Beerta

1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken Restaurant Eemshaven, Losdorp
3e prijs: Deken Poda Omheiningen
4e prijs: Deken BXM Ruitersport

Datum: 21-07-2019
Aanvang: 09:33

tijdRuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:33Marsha SmitsGuppieApacheZ1P26Niop
09:42Iris De HaanExtraordinary DHVader OnbekendZ1P26Wijk, Manege
09:51Lisanne BoerSoulignac Biolley HHSir DonnerhallZ1P26Z.E.O.
10:00Esther CoenraadtsIgnadoJohnsonZ1P26Neta
10:09Merel KramerIvaristoUphillZ1P26Marneruiters
10:18Simone BenthemIsidoorBon BravourZ1P26Veendam e.o.
10:27Anouk BlomHenton-DConnaisseurZ1P26Z.E.O.
10:36Laily Barelds - WillemsenHiltonZhivagoZ1P26Nienoord
10:45Karlijn Van VugtIce De JeuChagall D&rZ1P26Blauwe Ruiters
10:54Jennifer VeenstraJonkers'JaydenValerioZ1P26Nienoord
11:03Aafke ScharftHollyConnaisseurZ1P26Delfzijl
11:12Monique Van der MeijSandokanJasper 366Z1P26Nienoord
11:21Liz BoumanHappymood hfPernod PZ1P26Z.E.O.
11:30Margot ArkemaDe Haarhof Happy4feetZambukaZ1P26Nienoord



B pony's 1e proef

Ring 4
1e prijs:Deken EPPLEJECK
2e prijs cat DE: Sjabrak Stal Bolheim
2e prijs cat. AB: Sjabrak Stal Bolheim

Datum: 21-07-2019
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
08:30Meertallen Winschoten NETA  LP  
08:38extra tijd meertal (7 min.)      
08:45NoŽl LapGuusGresini v.d. VeldhoeveBA6Nienoord
08:53Tessa SchoenmakerThe Border's BrumwyYsselvliedt's Special Edition (OS)BA6Woudruiters
09:01Joan WaltersKlaverberg Miro WN BB6Nienoord
09:09Manouk BreedijkRoosThisledown Lawrence of ArabiaBB6Biessum VOF
09:17Danique TurksemaAmico BB6 
09:25Djoa PlakHambroek's RachelVader OnbekendBB6Eelde
09:33Isabel HunzikerMattieRoetsenest's HummerBB6Nienoord
09:41Myrthe NautaAprilVader OnbekendBB6Marneruiters
09:49       
09:57Carlijn van der KooiDarcys Black Boy WNVader OnbekendBC6Advendo
10:05Robin WindstraBLUE FOREST SHARON'S STARVivienne's Vision Of FreedomBC6Nienoord
10:13pauze (15 min.)      
10:28Floor MollemaHaversteins OililyOrlandoBD6Fivelruiters
10:36Indy SchŁlleAmber S--BD6Lipizza Veendam
10:44Evelien BergmanZonnehoeve's GentleOrchard Red PrinceBD6Veendam e.o.
10:52Nanke MartiniOrchid's HimalayanOrchid's CestaniiBD6Nienoord
11:00Jade SchipperGolden BeautyGwennic de GoarivaBD6Neta
11:08Daniel VogelaarDesailly LDream of Lord RBBD6Nienoord
11:16Britt RenkenE'dusanceCarthino ZBE6Woudruiters
11:24Silke FleddermanRheezerhoeks EmelineLeuns Veld's WinstonBE6Menterwolderuiters



Viertallen

Ring 4

Datum: 21-07-2019
Aanvang: 11:32

tijdRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
11:32Meertallen Winschoten Neta  MP41 
11:47M - Viertal Paarden Z.E.O  MP41 
12:02pauze (15 min.)      
12:17Z-Friezenteam Groningen  ZZP45 
12:32Meertallen Winschoten NETA  ZP43 



Ring 1

Datum: 21-07-2019
Aanvang: 12:00

tijdRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
12:00       
12:15Team de Bongerd6-tal BP6Manege de Bongerd
12:30Team Hippisch Centrum Eelde8-tal BP6Hippisch Centrum Eelde
12:45Team RCS8-tal BP6Stal de Wijk



Viertallen kŻr op muziek

Ring 1

Datum: 21-07-2019
Aanvang: 13:30

tijdRuiterPaard/PonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
13:30Z-Friezenteam Groningen  ZZP74 
13:40Meertallen Winschoten NETA  ZZP74 



L springen paarden

Aanvang: 09.30 uur

Aangeboden door: De Boer, Horsetrucks, Pesse

1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken De Boer Horsetrucks, Pesse
3e prijs: Deken Dollard Stud, Ritsema
4e prijs: Deken BXM Ruitersport

Datum: 21-07-2019
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Anna StevensChellaVandammeLP1Z.E.O.
2Indira BloemSambucaSandro Boy JuniorLP1Goorechtruiters
3Marlyn MulderGalanteVDL WittingerLP1Abdijruiters
4Marissa NiedorffHiphopCaramboleLP1Goorechtruiters
5Seliena LakenveltHollandaCassilanoLP1Borgmerenruiters
6Elana Van BeemMississippi OptimaNabab De ReveLP1Nienoord
7Cynthia van EerbeekJubalu P.Bubalu VDLLP1Oldambt
8Merel HaafsChapoVainqueurLP1Goorechtruiters
9Sytze Van DellenMister Hood ASGKalushaLP1Nienoord
10Nathalie WolthuisGreece AusberlinEldorado Van De ZeshoekLP1Nienoord
11Arjen SlikInventivCharismaLP1Z.E.O.
12Rianne VisscherIrco BlueZirocco BlueLP1Niop
13Dorien Pardijs - BaasI'm on time MZI'm special de muzeLP1Z.E.O.
14Laurens HartmanImagineZirocco BlueLP1Blauwe Ruiters
15Minka KroesJalomaTorneschLP1Nienoord
16Jennifer BakkerGentlemanGrey TopLP1Nienoord
17Annelinde HovingHS Agri's Coberlina ZCasimoLP1Goorechtruiters
18Anna StevensFlashdanceKashmir Van SchuttershofLP1Z.E.O.
19Nienke DijkstraUzie QuatroOjasperLP1Abdijruiters
20Nathalie WolthuisDiabellaVigroLP1Nienoord



Bixie AA

Aanvang ongeveer 12.00 uur

Datum: 21-07-2019
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Shanelle RoggenBixie pony AAA1 
2Anna-Sophie PantjesBixie AAA1 
3Nova LemstraBixie pony AAA1 
4Rob van DijkBixie pony AAB1 
5Floor MollemaBixie AAD1 



Bixie A

Datum: 21-07-2019
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Maud HommesBixie pony AA1 
2NoŽl LapBixie pony AA1 
3Thijmen LemstraBixie pony AA1 
4Carmen de BoerBixie pony AC1 
5Ninthe KampingBixie pony AC1 
6Indy BlokzijlBixie pony AD1 
7Jasmijn de BoerBixie pony AE1 



M/Z en ZZ springen paarden

Aanvang ongeveer 14.00 uur

1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken Eemsned, Losdorp
3e prijs: Deken Eemsned, Losdorp

Datum: 21-07-2019
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Rianne VisscherGalvťChellthago ZMP1Niop
2Minka HaverkampImagine-RosaNumero UnoMP1Goorechtruiters
3Chantal WindstraZellyKojakMP1Nienoord
4Minka KroesIlociaEricsonMP1Nienoord
5DaniŽlle BoeringIndy GraceZambesiMP1Nienoord
6Rowena BoverhofFaberlinaUp To DateMP1Bongerd
7Kirsten De JagerGingerbelCorlandMP1Nienoord
8Rana DalenoordMiss G lexiLexiconMP1Niop
9Henk SlikUveauNiveauMP1Z.E.O.
10Larissa MolenkampIrelandCorlandMP1Borgmerenruiters
11Raiyah Van DintherFifty Fifty van Boven De WevelsVader OnbekendMP1Nienoord
12Christa DelgerBlauwendraad's BugattiO'brienMP1Neta
13Marianne BoeremaMr. GreyCesano IIMP1Nienoord
14Rianne VisscherDeflynnDouglasMP1Niop
15Minka HaverkampBoy Baloubet M ZBaloubet Du RouetMP1Goorechtruiters
16Chantal WindstraIslay'S MistNumero UnoMP1Nienoord



Aangeboden door: Alu Noord / A.N.Sporthorses, Lageland

1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken Eemsned, Losdorp

Datum: 21-07-2019
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Brian TerpstraGulf's Emir--ZP1Oldambt
2Chantal WindstraHelios vd nosahoeveNumero UnoZP1Nienoord
3Bert WiertsGamillusJodokusZP1Niop
4Tessa HoeksemaWarandasj R.KarandasjZP1Nienoord
5Rianne VisscherCudame P.Quasimodo ZZP1Niop
6Seliena LakenveltWoppany A.N.KoppanyZP1Borgmerenruiters
7Ellen BeckerErycarlaWizzerdZP1Niop
8Laurens HartmanEstorilNamelus RZP1Blauwe Ruiters
9Ella HuizingaH.M. de VosEmilionZP1Z.E.O.
10Brian TerpstraGulf's Pamina ColinaColaZP1Oldambt
11Chantal WindstraFoberlinaAdvanceZP1Nienoord



Aangeboden door: De Boer, Horsetrucks, Pesse

1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken De Boer Horsetrucks, Pesse

Datum: 21-07-2019
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Marianne BoeremaEfreraAmadeusZZP1Nienoord
2Maurice StevensGypsy d' usanceNamelus RZZP1Nienoord
3Lynn BulthuisDollards Cracker JackVeneurZZP1Z.E.O.
4Rana DalenoordWaligra HDiamant D.se.ZZP1Niop
5Bert WiertsGrand Prix BBSpartacusZZP1Niop
6Tessa HoeksemaGermette eIndoradoZZP1Nienoord
7Marianne BoeremaPorto Allegre 2Plot BlueZZP1Nienoord