Lijst gemaakt op: 19-07-2019 07:54:47

Z cat. C 1e proef

Ring 1
1e prijs: Deken EPPLEJECK

Datum: 20-07-2019
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPonyKl.Cat.P.nr.Vereniging
08:30Patrick TrijbelsSamoerai van de AdelaarshoeveZ2C91Niop
08:39Evelyn SpeelmanKortehoeve's LaurensZ1C26Driesporen



Z1 pony's cat. DE, 1e proef

Ring 1
1e prijs: Deken EPPLEJECK

Datum: 20-07-2019
Aanvang: 08:48

tijdRuiterPonyKl.Cat.P.nr.Vereniging
08:48Ilona Van den BergConstantijn T.G.Z1D26Nienoord
08:57Annemiek BovenWester Aikema's DiezelZ1D26Neta
09:06Indy De WeerdtOosterhof''s KentijnZ1E26Z.E.O.
09:15Eva De VriesGanzepol's ArdanwenZ1E26Driesporen
09:24Femke VerkleySilvesterZ1E26Niop
09:33Loreen HagedoornDaisy''s DamingoZ1D26Veendam e.o.



Z2 pony's cat. DE, 1e proef

Ring 1
1e prijs: Deken EPPLEJECK

Voor 2e proef(kŻr op muziek) extra prijs Paardenbeeld, aangeboden door bronzenpaarden.nl

Datum: 20-07-2019
Aanvang: 09:42

tijdRuiterPonyKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:42Liz BoumanRubyZ2D91Z.E.O.
09:51pauze (15 min.)     
10:06Fleur SmitsGoldwin's Hoeve's DylanoZ2D91Niop
10:15Desiree VeenstraLe MatsjoZ2D91Nienoord
10:24Yvette OudmanDiorZ2E91Z.E.O.
10:33Nynke EisenDanny BZ2E91Mazeppa
10:42Liz BoumanWesterhuis ZorroZ2D91Z.E.O.



ZZL paarden, 1e proef

Ring 1
Aangeboden door: De Boer, Horsetrucks, Pesse

1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken De Boer Horsetrucks, Pesse

Datum: 20-07-2019
Aanvang: 10:51

tijdRuiterPaardKl.Cat.P.nr.Vereniging
10:51Marion WarntjesEleoZZLP34Veendam e.o.
11:00Jackelien OttenFaye RougeZZLP34Boterdiep Ruiters
11:09Esther CoenraadtsGabonZZLP34Neta
11:18Fťline BakkerVennedyZZLP34Z.E.O.
11:27Lisanne DinkelaGrandeurZZLP34Z.E.O.
11:36Saskia KnolShipFund's HaliviaZZLP34Veendam e.o.



B paarden 1e proef

Ring 2
1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken Voeding & Adviesburo Van der Linde, Hellum

Datum: 20-07-2019
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPaardKl.Cat.P.nr.Vereniging
08:30Henriette KleefmanWhinney van de MeerbosBP6Neta
08:38Susanne SmitKenwood RepBP6Marneruiters
08:46Mara de VriesIsalottieBP6Z.E.O.
08:54Kimberley ReijgersbergVanityBP6Neta
09:02Gerda RooksZilverBP6Neta
09:10Britt HummelFylomaBP6Nienoord
09:18Monique JonkerAroshoeve's ReinaBP6Nienoord
09:26pauze (15 min.)     



L2 paarden 1e proef

Ring 2
1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken Paardenspullenshop.nl, Bellingwolde

Datum: 20-07-2019
Aanvang: 09:41

tijdRuiterPaardKl.Cat.P.nr.Vereniging
09:41Manon GankemaL' AmoreL2P14Niop
09:49Maaike WesterhofHyatt's-whisperL2P14Wijk, Manege
09:57Daphne MeiringAukeL2P14Borgmerenruiters
10:05Stephanie BerendsSipko's JiscalinaL2P14Abdijruiters
10:13Patrick MarisTwirre van de Applonia HoeveL2P14Nienoord
10:21Gerda Orsel - HulsAlenciaL2P14Driesporen
10:29Vera SchreuderBinck TL2P14Woudruiters
10:37Monique Van der MeijYldau van de apploniahoeveL2P14Nienoord



L1 paarden, 1e proef

Ring 3
1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken Salva paardensport coaching & educatie, Schildwolde
3e prijs: Bon voor dressuurles Esther Coenraadts ( Stal Esther)

Datum: 20-07-2019
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPaardKl.Cat.P.nr.Vereniging
08:30Amber KramerTeam Amber's William S Fan de NoedL1P10Marneruiters
08:38Lisanne ScholtensSipko's SimoneL1P10Abdijruiters
08:46Jette van der veenIvanaL1P10Veendam e.o.
08:54Raisa ThybautJartalouL1P10Boterdiep Ruiters
09:02Jarno DalstraFlairL1P10Nienoord
09:10Rianne JolmanIceman A.N.L1P10Z.E.O.
09:18Monique Van der MeijStal Brandsma's TsjaldaL1P10Nienoord
09:26Barbara Postema - KorringaGerbrichL1P10Nienoord
09:34Henriette KleefmanYenthe van RijnwoudeL1P10Neta
09:42Jennifer VeenstraVeenstra's KrackL1P10Nienoord
09:50Joyce Van de WaterKeanuL1P10Neta
09:58Sharmayne VenemaWonder BoyL1P10Mazeppa
10:06pauze (15 min.)     



Z2 paarden 1e proef

Ring 3
Aangeboden door: De Boer, Horsetrucks, Pesse

1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken De Boer Horse Trucks, Pesse

Extra prijs KŻr op muziek klasse Z2/ZZL Paardenbeeld, aangeboden door Bronzenpaarden.nl, hoogste score

Datum: 20-07-2019
Aanvang: 10:21

tijdRuiterPaardKl.Cat.P.nr.Vereniging
10:21DaniŽlle Van BergenLeonardoZ2P30Borgmerenruiters
10:30Danielle MoekHarmonyZ2P30Bongerd
10:39Merel KramerGolden StoryZ2P30Marneruiters
10:48Lukien KruiterFly AwayZ2P30Driesporen
10:57Dirma DollHigh Light DBZ2P30Abdijruiters
11:06Janiek De LangeGinoZ2P30Z.E.O.
11:15Margot ArkemaDe Haarhof His WishZ2P30Nienoord



Verenigingskampioenschap
Ring 4

Datum: 20-07-2019
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Vereniging
08:30Minte RiniaCharmeurBE6Nienoord
08:38Jasmijn LutterFiŽsta de VeranoBE6Goorechtruiters
08:46NoŽl LapGuusBA6Nienoord
08:54Gwen BrontsemaAinsleyL1D10Z.E.O.
09:02Rian Van der VeenBentleyL1D10Goorechtruiters
09:10Lotte SluiterFlorienL1D10Goorechtruiters
09:18Marissa SluiterCasperhof's Lucky RoosL1C10Goorechtruiters
09:26Lotte van RossumSandokanL1D10Nienoord
09:34Simone LentingDidoL2D14Z.E.O.
09:42Jessica HunzikerPretendent De CivryL2D14Nienoord
09:50Sanne KoningNeronM1E18Z.E.O.
09:58Anneli BosDefenderM1D18Z.E.O.
10:06Lisanne DinkelaKhloŽL2P14Z.E.O.
10:14pauze (15 min.)     
10:29Aniek LudolphieDelightBP6Goorechtruiters
10:37Monika Laferte - Van den BosHeroBP6Goorechtruiters
10:45Ilona Van den BergKafirdoraBP6Nienoord
10:53Louise BerenpasLevestaBP6Nienoord
11:01Minka HaverkampImagine-RosaBP6Goorechtruiters
11:09Rianne JolmanKilkerran A.N.L1P10Z.E.O.
11:17Margriet MulderJuffL1P10Goorechtruiters
11:25Dion AkkermanZoliviL1P10Z.E.O.
11:33Patrick Marisklaske vd apploniahoeveL1P10Nienoord
11:41Marleen MartiniElza v/d ValommeL2P14Nienoord
11:49Paula KoenesIlianM1P18Z.E.O.



L springen pony's

Aanvang 09.00 uur, aansluitend 2e manche + prijsuitreiking

Aangeboden door: Tui at Home, Titia Doornbos-Clevering

1e prijs: Deken EPPLEJECK

2e prijs cat. DE: Sjabrak Eemsned, Losdorp

Datum: 20-07-2019
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPonyKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Joan WaltersNella V.stal NieuwlandLA1Nienoord
2Sterre StevensEmmely's JelleLB1Z.E.O.
3Gemma Van Dellenmistery ASGLC1Nienoord
4Isa PardijsJacodi's Rizja's RheeceLC1Z.E.O.
5Danique HueskenSilver DanceLC1Neta
6Niels PijperEikhof Magic StarrLD1Woudruiters
7Elana Van BeemAhornhofs LaraLD1Nienoord
8Nanke MartiniEmielLD1Nienoord
9Geline MellemaHoppenhof's PedroLD1Oldambt
10Thijmen Van MispelaarMis' MontrealLD1Mazeppa



M/Z en ZZ springen pony's

Aansluitend aan 2e manche L

1e prijs: Deken EPPLEJECK

2e prijs cat. DE: sjabrak Eemsned, Losdorp

Datum: 20-07-2019
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPonyKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Patrick TrijbelsSamoerai van de AdelaarshoeveMC1Niop
2Robin WindstraCarlosMC1Nienoord
3Loraine OudmanMelodyMC1Goorechtruiters
4Elana Van BeemEasy JumperZC1Nienoord
5Esmeralda OrselBrittas BayMD1Driesporen
6Lisanne DamHans van de KalevalleiMD1Z.E.O.
7Tirza SterenbergSpecial AgentMD1Z.E.O.
8Sytze Van DellenHenkieMD1Nienoord
9Valesca BraamMurciMD1Bongerd
10Illyssia GijsenChallengerMD1Oldambt
11Robin WindstraRossum's C'est La VieMD1Nienoord
12Patrick TrijbelsCastlerock van de AdelaarshoeveMD1Niop
13Hester SchrikMr TME1Driesporen
14Sylvi PrinsZarosa W.ME1Woudruiters
15Marchien ZuidemaHacieni MMME1Niop
16Sytze Van DellenNarouscha ASGZD1Nienoord
17Nina SmidNickyZE1Driesporen
18Emile DrenthOscar van de BeekerheideZZD1Driesporen



Aanvang ongeveer 12.00 uur

1e prijs: Deken EPPLEJECK

2e prijs cat. DE: Sjabrak Eemsned, Losdorp

Datum: 20-07-2019
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPonyKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Tess van der VriesVinkenhofs ShakiraBA1Nienoord
2Gemma Van DellenZALERO ASGBB1Nienoord
3Isabel HunzikerMattieBB1Nienoord
4Myrthe NautaAprilBB1Marneruiters
5Gemma Van DellenNEROS ASGBB1Nienoord
6Robin WindstraBLUE FOREST SHARON'S STARBC1Nienoord
7Manouk UbelsPennyBC1Nienoord
8Illyssia GijsenAmigoBC1Oldambt
9Rianne BakkerZorroBC1Rigolettoruiters
10Indy SchŁlleAmber SBD1Goorechtruiters
11Manon BrinkmanOosteind's NathalieBD1Goorechtruiters
12Tirza SterenbergSunshineBD1Z.E.O.
13Nina NielandMexxBD1Goorechtruiters
14Emma KamstDe Weuste's MississippiBD1Nienoord
15Esmee PetersenLunaBD1Goorechtruiters
16Gwen BrontsemaAinsleyBD1Z.E.O.
17Mirte WilgenburgAfanthosBD1Nienoord
18Alyanne LentingFemkeBD1Z.E.O.
19Sofie HoekzemaOrchid's TrionBD1Z.E.O.
20Marit De LangeDucBD1Veendam e.o.
21Evelyn SpeelmanReekamp's SloganBD1Driesporen
22Danique HueskenKADOBD1Neta
23Robin WindstraW&W's Mister PaparazziBD1 
24Nanke MartiniOrchid's HimalayanBD1Nienoord
25Diewke PardijsOrchid's MundialBD1Z.E.O.
26Charisse De WolffGoodlands JennyBD1Woudruiters



Aanvang ongeveer 13.30 uur

1e prijs: Deken EPPLEJECK
2e prijs: Deken Eemsned, Losdorp
3e prijs: Deken Manege De Dollard

Datum: 20-07-2019
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaardKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Louise BerenpasElethaBP1Nienoord
2Fiori van KranenIndepenceBP1Neta
3Josine KrijnenJabbadabbadooBP1Nienoord
4Cynthia van EerbeekVDL Flora de RiverlandBP1 
5Vera HovingHylethaBP1Niop
6Jasmijn Van MieghemZayutinBP1Rigolettoruiters
7Julot ScheidemaElena EclipseBP1Bongerd
8Ivar BoumanJeraldo VDLBP1Z.E.O.
9Sytze Van DellenIdosloma EHBP1Nienoord
10Silvana Van der WalHuubBP1Nienoord
11Valesca BraamZiet moar usBP1Bongerd
12Lisanne ZijlstraIrkoonBP1Nienoord
13Lars BosForestField Black to DateBP1Z.E.O.
14Louise BerenpasLevestaBP1Nienoord
15Demi MesanderIvanoBP1Nienoord
16Piet MellemaIppo UnoBP1Oldambt
17Illyssia GijsenGin-TonicBP1Oldambt
18Simone BenthemHope of gloryBP1Veendam e.o.
19Britt HummelFylomaBP1Nienoord
20Fiori Van KranenIwaldaBP1Neta
21Lucy KapteinEsteeBP1Niop
22Cynthia van EerbeekKadance VdlBP1Oldambt
23Marieke De VreezeDaniqueBP1Z.E.O.



Aanvang ongeveer 15.00 uur

Datum: 20-07-2019
Aanvang: 00:00

nr.RuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.Vereniging
1Tess van der VriesVinkenhofs ShakiraBA1Nienoord
2Isabel HunzikerMattieBB1Nienoord
3Sofie HoekzemaOrchid's TrionBD1Z.E.O.
4Esmee PetersenLunaBD1Goorechtruiters
5Gwen BrontsemaAinsleyBD1Z.E.O.
6Indy SchŁlleAmber SBD1Goorechtruiters
7Alyanne LentingFemkeBD1Z.E.O.
8Nina NielandMexxBD1Goorechtruiters
9Nanke MartiniOrchid's HimalayanBD1Nienoord
10Emma KamstDe Weuste's MississippiBD1Nienoord
11Lotte SluiterFlorienLD1Goorechtruiters
12Lisanne DamHans van de KalevalleiMD1Z.E.O.
13Ivar BoumanJeraldo VDLBP1Z.E.O.
14Indira BloemSambucaLP1Goorechtruiters
15Arjen SlikInventivLP1Z.E.O.
16Nienke WiersemaFandoreLP1Z.E.O.
17Merel HaafsChapoLP1Goorechtruiters
18Annelinde HovingHS Agri's Coberlina ZLP1Goorechtruiters
19Nathalie WolthuisGreece AusberlinLP1Nienoord
20Minka HaverkampImagine-RosaMP1Goorechtruiters
21Anne De RegtAlletta BridgeMP1Z.E.O.
22Kirsten De JagerGingerbelMP1Nienoord
23Marianne BoeremaMr. GreyMP1Nienoord
24Chantal WindstraIslay'S MistMP1Nienoord