Lijst gemaakt op: 15-02-2018 16:44:41

Definitieve lijst.

DEKENS AANGEBODEN DOOR EPPLEJECK

Datum: 17-02-2018

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
1Elana Van BeemFireball--LBNienoord
2Tatum KlinkhamerBositaSunwillow IrvingLBZ.E.O.
3Marissa SluiterCasperhof's Lucky RoosCasperhof's FreddyLCGoorechtruiters
4Danique HueskenSilver Dance--LCNeta
5Isa PardijsJacodi's Rizja's RheeceJacodi's Anja's AdinoLCZ.E.O.
6Annelie WesterhofCasparVader OnbekendLCMenterwolderuiters
7Robin WindstraCarlosCadillacLCNienoord
8Tirza SterenbergDijanka's JordyShamrock Mr. OliverLCZ.E.O.
9Elana Van BeemWesterhuis KittySpeyksbosch NandoLCNienoord
10Melanie HuftKarel--LDNiop
11Anouk EnsingDancing DreamSCHOENBRUNN TYPLDBorgmerenruiters
12Hester SchrikPapa ChicoIndoctroLDDriesporen
13Jolienke HuismanEstelleLuckington DefenderLDOldambt
14Esmee MeilinkTiggelberg LorienLorenzoLDNienoord
15Lotte SluiterFlorien--LDGoorechtruiters
16Geline MellemaIgorOrlandoLDOldambt
17Laurie KettingOrchid's MillenniumKantje's RonaldoLDDelfzijl
18Vera HovingVivianVader OnbekendLDNiop
19Nynke EisenDanny BVivienne's Vision Of FreedomLEMazeppa
20Marchien ZuidemaHacieni MMPhin PhinLENiop
21Anouk De LangeRamboKielshoop HoneyhillLEVeendam e.o.



M springen pony's, Z springen cat. C

Datum: 17-02-2018

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
1Elana Van BeemEasy JumperKenafMCNienoord
2Loraine OudmanMelody--MCGoorechtruiters
3Sytze Van Dellenmistery ASG--ZCNienoord
4Anna StevensFreedomCatanoMDZ.E.O.
5Lisa HorlingsIrisVivienne's Vision Of FreedomMDNiop
6Illyssia GijsenChallengerMoorland Mac DaraMDOldambt
7Elana Van BeemAhornhofs LaraSnippeling BoyMDNienoord
8Nina SmidNicky--MEDriesporen



Z springen pony's

Datum: 17-02-2018

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
1Chantal WindstraRossum's C'est La VieSulaatik's Peter PanZDNienoord
2Dion FrankeLandsmaat AbbySummerfield CrescendZDNienoord
3Emile DrenthOscar van de BeekerheideOrchid's FlorisZDDriesporen
4Chantal WindstraSulaatik's PalieterSulaatik's Peter PanZDNienoord
5Kirsten De JagerGingerbelCorlandZENienoord



ZZ springen pony's

Datum: 17-02-2018

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
1Chantal WindstraSulaatik's MancinieMarrondales MacintoshZZDNienoord



B springen pony's

Datum: 17-02-2018

nr.RuiterPonyVaderKl.Cat.Vereniging
1Joan WaltersNella V.stal NieuwlandVader OnbekendBANienoord
2Joey Kiekebeldde wijk's LenaVader OnbekendBBWijk, Manege
3Sterre StevensEmmely's JelleWheemhoeve's IcarusBBZ.E.O.
4Thijmen Van MispelaarMis' Polka DotValentinoBCMazeppa
5Naomi KokLizzy--BCNiop
6Dominique WeemhofBraien--BDGoorechtruiters
7Tirza SterenbergSpecial AgentSir DurkBDZ.E.O.
8Hieke De LangeCessa's DylanJasperBDZ.E.O.
9Wouter DijkstraMr. JonesReekamp's SaladinBDS.E.O.
10Tatum KlinkhamerShilaMagic Roses CocktailBDZ.E.O.
11Geline MellemaHoppenhof's Pedro BDOldambt
12Kim VinkersTuaim Raissa Lady DHCoral RossBDNienoord
13Jolienke HuismanGeorgeCallowfeenish BuachaillBDOldambt
14Gemma Van DellenGarouscha ASGVerona's Bo-giBDNienoord
15Annemiek ZuidemaMistralBrummerhoeve's BossBDNiop
16Alyanne LentingFemkeWester Aikema's NorbertBDZ.E.O.
17Josephine van DamChess--BDGoorechtruiters
18Madelon Van der MeijdenBjentoHolthausen Frodo IIBDMenterwolderuiters
19Celine KrijgsheldRiskantRiccioBENienoord
20Mara SmitWubanaLupicorBEGoorechtruiters
21Lotte van den DonkerMiss PommelyZiezoBEBongerd BV



B springen paarden

Datum: 17-02-2018

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Marissa NiedorffHaiko boyInshallah De MuzeBPGoorechtruiters
2Cynthia Van EerbeekInmaginetion AHarley VdlBPOldambt
3Maira TomasevskaChangeClarimoBPNeta
4Anne De RegtIl Divo TNI'm Special de MuzeBPZ.E.O.
5Janniek SmantHyzellyWhitakerBPVeendam e.o.
6Carmen GrasHelsinki fdDakota VDLBPVeendam e.o.
7Silvana Van der WalHuubCrespo VDLBPNienoord
8Demi MesanderFeminafleurBossBPNienoord
9Nienke DijkstraUzie QuatroOjasperBPAbdijruiters
10Beaudine HollemansGraciaQuerly ElvisBPVeendam e.o.
11Simone BenthemHighnessChello Ill VDLBPVeendam e.o.
12Larissa MolenkampIrelandCorlandBPBorgmerenruiters
13Ivar BoumanFarina BPZ.E.O.
14Ilse HaverkampHero-wGlasgow-w Vh MerelsnestBPGoorechtruiters
15Laurie KettingBaronés Du RouetBalou Du RouetBPDelfzijl
16Esmee ManningHenroe Hoeve's Icarus VIsard Du RietzBPDriesporen
17Tatum Michelle ScheichWes Rk--BPVeendam e.o.
18Maaike OldenkampGylicon dLexiconBPDriesporen
19Anna StevensFlashdanceKashmir Van SchuttershofBPZ.E.O.
20Illyssia GijsenCachos ZCachasBPOldambt
21Alida MullerHelena-karlaKreatorBPS.E.O.
22Marleen HekmanFelineVictoryBPDelfzijl
23Cynthia Van EerbeekNicolas van het BevrijdthofDouglasBPOldambt
24Sharon GlazenburgWorianteCarlandBPGoorechtruiters
25Marissa NiedorffHiphopCaramboleBPGoorechtruiters
26Maira TomasevskaClarenceClarimoBPNeta
27Anne De RegtMandySpartacusBPZ.E.O.
28Janniek SmantHicitaireUstinovBPVeendam e.o.
29Maaike Van der HaarGoldie SHZapatero VDLBPMenterwolderuiters



M springen paarden

Datum: 17-02-2018

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Demi HerderGreat GirlCrespo VDLMPNeta
2Maira TomasevskaCarlinaCalidoMPNeta
3Janniek SmantDizellyNumero UnoMPVeendam e.o.
4Tatum Michelle ScheichBolivia Rk--MPVeendam e.o.
5Vincent HartmanGrandprixNamelus RMPBlauwe Ruiters
6Thomas GanglGarellaEldorado Van De ZeshoekMPWaddenruiters
7Christoff GanglGegannieBiscayoMPWaddenruiters
8Rowena BoverhofAMS FernandoCorlandMPBongerd
9Annelinde HovingHS Agri's FanaticUltimoMPGoorechtruiters
10Ella HuizingaH.M. de VosEmilionMPZ.E.O.
11Chantal WindstraFoberlinaAdvanceMPNienoord
12Lynn BulthuisHealth4Horses EstorilArthos RMPZ.E.O.
13Gerjanne Van den BeltHello TwisterTwister De La PommeMPBorgmerenruiters
14Rianne VisscherHollernoBaltic VDLMPNiop
15Raiyah Van DintherFifty Fifty van Boven De WevelsVader OnbekendMPNienoord
16Erik VeenstraFreyaVDL CampbellMPNienoord
17Sofia TuomistoDollards FrikiWinstonMPNeta
18Christa DelgerBlauwendraad's BugattiO'brienMPNeta
19Jutta HulshofCirodéloWhitesnakeMPDoorzetters
20Bert WiertsFabiolaNabab De ReveMPNiop
21Maira TomasevskaGigi Di SabucciLasinoMPNeta
22Janniek SmantFaldonAmadeusMPVeendam e.o.
23Tatum Michelle ScheichZedNumero UnoMPVeendam e.o.
24Arjen SlikCash FlowNumero UnoMPZ.E.O.
25Demi HerderGuppieVader OnbekendMPNeta



Z springen paarden

Datum: 17-02-2018

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Rianne VisscherGalernoBaltic VDLZPNiop
2Brian TerpstraGulf's l'AmourLouis Le BonZPOldambt
3Thomas GanglGyonnekeBossZPWaddenruiters
4Christoff GanglGo go jumbo-mVader OnbekendZPWaddenruiters
5Erik VeenstraToranWellingtonZPNienoord
6Bert WiertsGamillusJodokusZPNiop
7Chantal WindstraZellyKojakZPNienoord
8Minka HaverkampGermeta wMr. BlueZPGoorechtruiters
9Jose WoldringChellaVandammeZPZ.E.O.
10Robert DinkelaZedelinaCorlandZPZ.E.O.
11Vivien BosAron's Hoeve Déjá-vuVeronZPOldambt
12Rianne VisscherGymolgaArezzo VDLZPNiop
13Brian TerpstraGulf,s Pamina ColinaColaZPOldambt
14Thomas GanglZelinde--ZPWaddenruiters
15Christoff GanglFlorencioTolan RZPWaddenruiters
16Erik VeenstraVaronFrench BuffetZPNienoord
17Bert WiertsGrand Prix BBSpartacusZPNiop



ZZ springen paarden

Datum: 17-02-2018

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Lynn BulthuisDollards Cracker JackVeneurZZPZ.E.O.
2Rana DalenoordWaligra HDiamant D.se.ZZPNiop
3Rianne VisscherCudame P.Quasimodo ZZZPNiop
4Nienke EendhuizenDa Linda SWhitakerZZPZ.E.O.



L springen paarden

Datum: 17-02-2018

nr.RuiterPaardVaderKl.Cat.Vereniging
1Chantal WindstraHelios vd nosahoeveNumero UnoLPNienoord
2Brian TerpstraGulf's Emir--LPOldambt
3Romy BabtistFendt SBMCantosLPVeendam e.o.
4Liza Van DoornGilanda LPNienoord
5Petra MijnheerBlitzPadinusLPNeta
6Nathalie WolthuisSkyscraper Ausberlin--LPNienoord
7Andy KranenburgDiabellaVigaroLPNienoord
8Richard KiewietGigiamo JHClasseLPNeta
9Demi Herdercomacho girlVinginoLPNeta
10Lisa Van der MolenBruceMontrealLPBongerd
11Corina BoxemFemmeAmpèreLPVeendam e.o.
12Tanja OffringaDarrantWarrantLPS.E.O.
13Anniek ReindersMister Hood ASGKalushaLPNienoord
14Aurieke SchuringaGlamour FeeBiscayoLPNiop
15Simone BenthemGrand CanyonBossLPVeendam e.o.
16Jose WoldringIsarZirocco BlueLPZ.E.O.
17Celeste Van der PoelEolita KVerdiLPDoorzetters
18Manon BusemannBaroncoBentoLPOldambt
19Jeanine TimmerFerona THBacardi VDLLPGoorechtruiters
20Jutta HulshofGrandélaVader OnbekendLPDoorzetters
21Joanne KralEminkoUstinovLPVeendam e.o.
22Marianne DurvilleGabyZacharovLPZ.E.O.
23Claus BeishuizenVDL Igor K.CardentoLPOldambt
24Monique Mellema - PentengaGustinovUstinovLPNeta
25Indira BloemSambucaSandro Boy JuniorLPGoorechtruiters
26Bert WiertsIrangaDurango VDLLPNiop
27Cynthia Van EerbeekIt's Andiamo JTLAndiamoLPOldambt
28Seliena LakenveltWoppany A.N.KoppanyLPNienoord
29Emile DrenthDomanthaVinginoLPDriesporen
30Derk SmidTimoUltimoLPDriesporen
31Susanne SmitDynamic SamSam RLPMarneruiters
32Marissa NiedorffHarthos-h.Arthos RLPGoorechtruiters
33Iris JansemaSummer TimeCatanoLPOldambt
34Willemiek HuismanGanoaAdvanceLPOldambt
35Chantal WindstraA Special Touch ZA'Lee Springpower BH (Alcazar)LPNienoord
36Brian TerpstraIllinoisComme if FautLPOldambt
37Romy BabtistAmaretto Disaronno sbmCantosLPVeendam e.o.