Sponsoren kampioenschappen 2013

Onze dank gaat uit naar onze SPONSOREN en VRIJWILLIGERS.

Heeft u ook belangstelling om begunstiger te worden van de regio Groningen, neem contact op met
Christi Coenraadts , 06-30774318 of Chris Staal, 06-51109020 .

1 Aannemersbedrijf Koen Meijer B.V. Veendam www.koenmeijer.nl
2 Allesco Esso Center Groningen www.allesco-esso.nl
3 Animo Ruitersport Zuidwending www.animoruitersport.nl
4 Annemiek Kingma Paarden Osteopaat Aduard
5 Balaiko Diervoeders Hoogezand http://www.balaiko.nl
6 Beterdier, Osteopathie voor paarden Drieborg www.beterdier.nl
7 Dakdekkersbedrijf Van Dijk Froombosch www.dakdekkersbedrijfvandijk.nl
8 De Graankorrel Nieuwe Pekela www.graankorrel.nl
9 Dierenartsenpraktijk K. de Vries Midwolde www.dap-kdevries.uwdierenartsonline.nl
10 Dierenartsenpraktijk Schildwolde Schildwolde www.zorgvooruwdier.nl
11 Dressuurinstructie Anneke Muilwijk Sellingen www.dressuurinstructie-annekemuilwijk.nl/
12 Dressuurinstructie Corrie Rave Alteveer www.dressuurinstructiecorrierave.nl
13 Dressuurstal Monique Peutz Groningen www.moniquepeutz.nl
14 Dressuurstal ’t Olde Stee Veendam www.oldestee.nl
15 Dressuurstal Vossenhoeve Oude Pekela www.vossenhoeve.nl
16 Dun Agro Hempbed Oude Pekela www.hempbed.nl
17 Elzenga’s Tweewielers Muntendam www.elzengatweewielers.nl
18 Epplejack Groningen www.ej.nl
19 Equimatch B.V. Leek www.equimatch.nl
20 Forestfield Logistics Slochteren www.forestfieldlogistics.com
21 Fotografie Kina van Dam Veendam www.kinavandam.nl
22 Frontriemdesign Veendam www.frontriemdesign.nl
23 Fysiotherapie voor mens en dier Odoorn www.devosfysio.nl
24 Gemeente Loppersum Loppersum www.loppersum.nl
25 Gemeente Stadskanaal Stadskanaal www.stadskanaal.nl
26 Gervo Sport Oude Pekela
27 Handelstal Sipko Sipkens Groningen
28 Havens Paardenvoeders Vierlingsbeek www.paardenvoeders.nl
29 Hengstenhouderij Ritta Hoeve Middelbert www.gerarduspost.nl
30 Hippisch Groningen.nl Haren www.hippischgroningen.nl
31 HJC Manege Tolbert www.hjcmanege.nl
32 KMK Horses Groningen www.jmhhorses.com/html/home.html
33 Maatschap Bentema Warffum
34 Manege de Bongerd Haren www.manegedebongerd.nl
35 Manege de Dollard Winschoten www.manegededollard.nl
36 Manege De Oude Held Groningen www.manegedeoudeheld.nl
37 Marleen Noordhof, Dierenfysiotherapeut Niebert
38 Meijer & Broekema Notarissen Hoogezand www.meijerbroekema.nl
39 Meindert Meijer auto’s Veendam www.meindertmeijerautos.nl
40 Nieboer Transport Sappemeer www.nieboertransport.nl
41 Paviljoen Appelbergen Glimmen www.paviljoenappelbergen.nl/
42 Pavo Boxmeer www.pavo.nl
43 Pensionstal “De Groene Heerd” Froombosch www.degroeneheerd.nl
44 Pensionstalling Hoeksema Loppersum http://pensionstalhoekzema.webs.com/apps/location
45 Pensionstalling Jessy’s Stable Noordbroek www.jessy-stables.hyves.nl
46 PMF Machinefabriek Ommelanderwijk www.p-m-f.nl
47 PMF Machinefabriek Uithuizen www.pmf.nl
48 Rigoletto manege Harkstede www.rigolettomanege.nl
49 Scopra loopbaanadvies – coachen – opleiden / stal Salva Slochteren www.scopra.nl
50 SHM horse Group Slochteren http://www.shmstables.com/
51 Springinstructie Ronnie Dalenoord Nieuwe Pekela
52 Springstal Rianty Zwart Oostwold www.riantyzwart.nl
53 Staalservice Zuidbroek Zuidbroek www.staalservicezuidbroek.nl
54 Stal de Poffert Den Horn internet
55 Stal Ennie Time Westerboek
56 Stal van der Lei Houwerzijl www.stalvanderlei.nl
57 Stal van Nispen Harkstede www.stalvannispen.nl
58 Stal Weidelust Winsum www.stalweidelust.nl
59 Stoeterij Renken Vriescheloo www.stoeterijrenken.nl
60 Superhorse Winschoten http://www.super-horse.nl
61 Vakgarage Evenhuis Groningen www.vakgarageevenhuis.nl
62 Van Calker BV Kolham http://www.vancalkerbv.nl
63 Van Stad tot Wad dierenartsen Loppersum www.vanstadtotwad.nl
64 Vispaleis Westerhuis Termunterzijl