Noordelijk SGW Kampioenschap

Home/Nieuws/Eventing/Noordelijk SGW Kampioenschap

Let op!!

Inschrijving Noordelijke Kampioenschappen SGW Norg geopend.

Op 27 en 28 augustus is het alweer tijd voor de 5e editie van SGW Norg. Ook dit jaar zijn dit weer de Noordelijke Kampioenschappen.
De inschrijving is inmiddels geopend, en de aanmeldingen stromen binnen.
Voorkom teleurstelling, en schrijf je zo snel mogelijk in.
Op zaterdag worden de klassen B-de pony’s, BB paarden en B paarden verreden.
Zondag is het de beurt aan de klassen L-de pony’s, M-cde pony’s, Z-cde pony’s, L paarden en M paarden.
Opgeven kan door het inschrijfformulier te sturen naar sgw@psvnorg.nl

By |maandag 27 juni 2016|

Noordelijk SGW Kampioenschap!!

SGW Norg is dit jaar op 29 en 30 augustus . Hier worden voor de 2e keer de Noordelijke Kampioenschappen gehouden.

Op zaterdag zullen de BB paarden, B paarden, B pony’s en L pony’s aan de start komen.

Op zondag is het de beurt aan de M pony’s, Z pony’s, B paarden, L paarden en M paarden.
De zijn al wachtlijsten voor een aantal klassen, dus als mensen zich nog op willen geven moeten ze snel zijn.

By |vrijdag 3 juli 2015|

SGW Noordelijke Kampioenschappen..

10650027_696404433747813_1069717242784972378_n

Dit weekend zijn de Noordelijke SGW Kampioenschappen verreden in Norg!

De organisatie heeft erg veel werk verzet, alles zag er erg mooi uit. Het werk werkte goed mee niet te warm en droog. de uitslagen zijn te vinden onder www.startlijsten.nl SGW Norg uitslagen.

Alle Kampioenen en prijswinnaars van Harte Gefeliciteerd, met jullie behaalde resultaten.

By |zondag 7 september 2014|

Noordelijke SGW Kampioenschappen, Norg

Op 6 en 7 september worden de Noordelijke kampioenschappen verreden tijdens SGW Norg.
De pony’s zijn op zaterdag 6 september (hiervoor inschrijven is nog altijd mogelijk!!!!!), en de paarden op zondag 7 september.
De inschrijving is nog maar een aantal weken open, dus geef je snel op want vol=vol!
Opgeven kan door het inschrijfformulier te mailen naar sgw@psvnorg.nl .

Kun of wil je niet meedoen, maar lijkt het je wel leuk om bij deze wedstrijd te helpen als vrijwilliger, dan kun je je ook aanmelder. De organisatie kan wel een aantal extra handen gebruiken !!! Meld je dan bij: anniek_siegers@hotmail.com

By |zondag 17 augustus 2014|

Noordelijke SGW Kampioenschappen!

Op 6 en 7 september worden de Noordelijke kampioenschappen verreden tijdens SGW Norg.
De pony’s zijn op zaterdag 6 september, en de paarden op zondag 7 september.
De inschrijving is nog maar een aantal weken open, dus geef je snel op want vol=vol!
Opgeven kan door het inschrijfformulier te mailen naar sgw@psvnorg.nl .

By |woensdag 23 juli 2014|

Uitslag Noordelijke Kampioenschappen SGW Westerbork 13 en 14 april 2013

Bekijk hier de uitslag van de Noordelijke Kampioenschappen SGW Westerbork 13 en 14 april 2013.

De op de site getoonde informatie wordt door ons met zorg samengesteld, doch voor de juistheid en volledigheid daarvan kan niet worden ingestaan, omdat we afhankelijk zijn van externe aanlevering.
Er wordt geen enkele garantie of verklaring, noch uitdrukkelijk noch stilzwijgend, gegeven terzake van de redelijkheid, juistheid of volledigheid van de informatie welke op de site wordt gepubliceerd of waartoe via de site toegang toe wordt geboden.

Iedere aansprakelijkheid voor eventuele schade ten gevolge van toegang tot en gebruik van de site, wordt door het bestuur van de Regio Groningen uitdrukkelijk afgewezen. Er wordt geen garantie geboden voor het foutloos en ononderbroken functioneren van de site.

B
Pony’s cat. B/C
Kampioenschap Drenthe/Friesland/Groningen
Kampioen Ilse Haverkamp (Sel) Druppel Goorechtruiters, PC C Groningen
Reservekampioen Sterre Uiterwijk (Sel) Sundowner Alterbergruiters, PC de C Drenthe
3e
plaats
Lisa van der Molen (Sel) Nozem Bongerd, PC de C Groningen
B
Pony’s cat D/E
Kampioenschap Drenthe
Kampioen Annika Siesling (Sel) Hamriks Sieso Ravenruiters, PC de D Drenthe
Reservekampioen Manon de Lange (Sel) Igmar Hce Ruiters (PSV), PC D Drenthe
3e
plaats
Danielle Bos (Sel) Hero Margriet, PC D Drenthe
B
Pony’s cat D/E
Kampioenschap Friesland/Groningen
Kampioen Martin Sterk (Sel) Kantje’s Zingaro Scheeneruiters, PC D Friesland
Reservekampioen Carmen Gras (Sel) Joy Veendam E.O., PC D Groningen
3e
plaats
Madelief Neelen (Sel) Whisper Bongerd, PC de E Groningen
L
pony’s cat C/D/E
Kampioenschap Drenthe/Friesland/Groningen
Kampioen Annabella de Reus (Sel) Casper Hynstewille, PC E Friesland
Reservekampioen Martin Van Der Veen (Sel) Dollar Girl Heideruters (PSV), PC de D Friesland
3e
plaats
Marleen Cath (Sel) Storm Reestruitertjes, PC de C Drenthe
M
pony’s cat C/D/E
Kampioenschap Drenthe/Friesland/Groningen
Kampioen Minka Haverkamp (Sel) Sangoma Goorechtruiters, PC E Groningen
Reservekampioen Meike Scholte (Sel) Quinten Kloosterruiters (PSV), PC de D Drenthe
Z
pony’s cat D/E
Kampioenschap Drenthe/Friesland/Groningen
Kampioen Femke van der Veen (Sel) Wodka Lime Heideruters (PSV), PC  E Friesland
B
Paarden
Kampioenschap Drenthe
Kampioen Anne V.d. Eerenbeemt (Sel) Breeze Haoler Ruters, RV de Drenthe
Reservekampioen Marjan Hooge (Sel) T.t. Exloo, RV Drenthe
3e
plaats
Marit Leegte (Sel) Palermo Hce Ruiters (PSV), RV Drenthe
B
Paarden
Kampioenschap Friesland
Kampioen Yvonne Philipse (Sel) Be Cool Man Halsbanruters (PSV), RV de Friesland
Reservekampioen Rosa Peetsold (Sel) Winchester V.wendi Kurt Hoeve Scheeneruiters, RV Friesland
3e
plaats
Kim Heinicke (Sel) Woodstock Neo (RSV), RV Friesland
B
Paarden
Kampioenschap Groningen
Kampioen Dorien Spijker (Sel) Le Coeur De Phantagarow Woudruiters, LR de Groningen
Reservekampioen Elza Vroege (Sel) Zitonia R Waddenruiters, LR de Groningen
3e
plaats
Anita van Duinen (Sel) Cilonka H Nienoord, LR Groningen
L
Paarden
Kampioenschap Drenthe/Friesland/Groningen
Kampioen Lisa De Jong (Sel) Zem Millenniumruiters (RSV), RV Drenthe
Reservekampioen Karin Dolstra (Sel) Apollo Millenniumruiters (RSV), RV Drenthe
3e
plaats
Marije Terpstra (Sel) Akasha Maartenruiters (PSV), LR de Friesland
M
Paarden
Kampioenschap Drenthe/Friesland/Groningen
Kampioen Simone Jager (Sel) Aludine Mensinghe Roden, RV Drenthe
Reservekampioen Wieneke Hadderingh (Sel) Babe Z.E.O. (PSV), RV Groningen
3e
plaats
Nicole Eggens (Sel) Amie D’or Hce Ruiters (PSV), RV Drenthe
Z
Paarden
Kampioenschap Drenthe/Friesland/Groningen
Kampioen Mieke Driehuyzen (Sel) Bacardi Nieuw Leven (PSV), LR Friesland
Reservekampioen Els Driehuyzen (Sel) Goldhears Bolanitas Nieuw Leven (PSV), LR Friesland
3e
plaats
Karin Lunsche (Sel) Welkom Norg (PSV), RV Drenthe
By |zondag 14 april 2013|Tags: , |